Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Tables / Bedside table 10381089



*

nr 1038 1089


BEDSIDE TABLE

Teak, length: 43 cm, width: 32 cm, height: 54 cm,


Teak, längd: 43 cm, djup: 32 cm, höjd: 54 cm


Estimate:

600

Sold:

SEK 400

Auction date:

Monday May 16 2016
at 19:56:49


  • Bid history
Time Bidder Bid
12/5 06:58:09 1      Vinnande bud
16/5 19:51:49 2      400 kr
16/5 19:51:49 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 16

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
  • 6044 Barbord
    "Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
     

    Auction ends
    in 9 days
    12 jan at 20:45
  • 6615 TEA TABLE
    19th century, stained birch. Diameter: 83 cm, heig..//
     

    Auction ends
    in 9 days
    12 jan at 19:58
  • 6073 LAMP TABLE
    butlers tray table. Diameter: 65 cm, height: 47 cm,
     

    Auction ends
    in 9 days
    12 jan at 20:05




Ladda ner broschyr