MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10471143
nr 1047 1143
Nattygsbord
Stringmodell, 50/60-tal, längd: 57 cm, djup: 33 cm, höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:08:29
30/7 08:46:18
100 kr
1/8 16:55:52