KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229391
*
nr 1622 9391
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Insjölandskap, omkring 1900. Ej signerad. Olja på pannå, 30x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x70 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 maj 2024
kl 18:11:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/5 08:12:01
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på pannå oljemålning oljemålningar vatten
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
nr 1622 9391
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Insjölandskap, omkring 1900. Ej signerad. Olja på pannå, 30x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x70 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 maj 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/5 08:12:01 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på pannå oljemålning oljemålningar vatten
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



