KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14823217

nr 1482 3217

Jan Rhodin

(f. 1938), Sverige

Akvareller, Kustmotiv. Signerade, 20x29, ca: yttermått inklusive ram: 33x42, resp. 38x48, akvarell

Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:42:36

14/8 20:25:59 1      Vinnande bud

Jan Rhodin

Läs mer om Jan Rhodin