ART / Lithographs / Giclée 13767329
nr 1376 7329
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Kjell Nilsson (b. 1953), Sweden. Winter scene. Signed, numbered EA 6/10. Subject: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm,
Gicléetryck, Vinterlandskap. Signerad, numrerad EA 6/10. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Kjell Nilsson, Swedish painter born 1953.
800
SEK 500
Monday February 1 2021
at 19:23:55
1/2 18:59:11