Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 12757197



*

nr 1275 7197


ETCHING

Haller, signed. Stockholms Stadshus. Subject: 25x31,


Haller, signerad. Stockholms Stadshus. Motivet: 25x31 cm


Estimate:

600

Auction date:

Monday September 16 2019
at 18:29:26


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik haller stadshuset stockholm stockholmiana stockholms stadshus stockholmsmotiv
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 20:15
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:20
  • 7069 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 1/30, jaktst..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:11




Ladda ner broschyr