GLASS & CERAMICS / Art Glass / Bowl 13809376

nr 1380 9376

BOWL

art glass, 1960s, no signature. Height: 23,

Konstglas, 1960-tal, ej signerad. Höjd: 23 cm

SEK 150

Monday February 22 2021
at 18:49:32

16/2 23:53:42 1      100 kr
20/2 14:15:49 2      Vinnande bud