KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8214089
nr 821 4089
monogramsignerad, 1800-tal, Sjölandskap, ramens innermått: 17x24
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2013
kl 18:59:36
100 kr
150 kr