KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17176062
nr 1717 6062
David Wallin (1876-1957), Sverige. Signerad, sjölandskap. Olja på pannå, 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 45x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 19:36:33
18/8 16:56:49