KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13788056

nr 1378 8056

SW Clutten, landskap. Signerad SW Clutten, daterad 1908. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 84x72 cm

Kondition: smärre ramskador

måndag 15 februari 2021
kl 19:36:43