GLASS & CERAMICS / Art Glass / Vase 5108071
nr 510 8071
VASE
Lenght: ()
Kosta, Vicke Lindstrand (1904-1983), höjd: 21 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Withdrawn
Monday February 25 2008
at 16:37:07