ART / Oil paintings / Oil painting 12177241
nr 1217 7241
OIL PAINTING
Signerad Diaz, 19th century, landscape, papper på kartong, 19x22, wear.
Signerad Diaz, 1800-tal, Landskap, papper på kartong, 19x22
Condition: slitage
2000
SEK 1500
Monday November 19 2018
at 18:23:08
19/11 17:14:52