KONST / Litografier / Färglitografi 17113067
nr 1711 3067
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Fåfängan. Signerad, numrerad hc. Färglitografi, bildmått: 44x52 cm, yttermått inklusive ram: 60x67 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:02:59
24/6 14:26:42
600 kr
26/6 19:47:15
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg