GLASS & CERAMICS / Art Glass / Glass sculptures 9668125
nr 966 8125
GLASS SCULPTURES
7 pcs, Hadeland, djur, height: 2-7 ca, wear, damages, bla trasigt öra.
7 st, Hadeland, djur, höjd: 2-7 ca
Condition: slitage, skador, bla trasigt öra
Withdrawn
Monday June 8 2015
at 19:00:38