KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11598075

nr 1159 8075

Kustmotiv, signerad Aminoff, daterad 1895. Olja på pannå, 27x35 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 29 januari 2018
kl 20:26:14

  • Klassiska
  • 29 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska