MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10616137
nr 1061 6137
Nattygsbord
ett par, Intarsia, längd: 45 cm, djup: 30 cm, höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 19:37:39
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)