KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17453257

nr 1745 3257

Carl Berndtsson

(1902-1983), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad, träd. Olja på duk, 32x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x40 cm

Carl Berndtsson, svensk bildkonstnär född 1902, död 1983.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:14:07

1/12 17:42:55 1      Vinnande bud

Carl Berndtsson

Läs mer om Carl Berndtsson