KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061011
nr 1406 1011
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -57, kustmotiv. Olja på duk, 60x49, yttermått inklusive ram: 65x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:29:17
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
6
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman