KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnittt 17036040
nr 1703 6040
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnittt, Landskap. Signerad, numrerad 250/410, daterad -78. Bildmått: 61x60 cm, yttermått inklusive ram: 79x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:45:33
24/5 23:15:46
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén