KONST / Litografier / Färglitografi 14299494
nr 1429 9494
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Signerad, numrerad 263/290, Södermalm. Färglitografi, bildmått: 43x62cm, yttermått inklusive ram: 63x82cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:35:59
150 kr
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel