KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343046
nr 1534 3046
Oidentifierad konstnär. Signerad W Halvarson, Landskap. Olja på duk, 65x87 cm, yttermått inklusive ram: 105x108 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:25:43
17/4 20:04:29