ART / Oil paintings / Oil painting 13788052
nr 1378 8052
Otto Klank
(f. 1915)
Otto Klank (b. 1915). Landskap. Signerad. Olja på pannå, 72x61 cm, yttermått inklusive ram: 82x92 cm,
OIL PAINTING, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 72x61 cm, yttermått inklusive ram: 82x92 cm
Monday February 15 2021
at 19:29:11