MÖBLER / Bord / Nattygsbord 9412395
nr 941 2395
Nattygsbord
Ett par, med låda, Tingström, längd: 50, djup: 44, höjd: 45, "Casino"
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:33:25
150 kr
350 kr