FURNITURE / Tables / Bedside table 10963242
nr 1096 3242
BEDSIDE TABLE
one pair, omkring sekelskiftet 1900, stone top, length: 42 cm, width: 37 cm, height: 78 cm, wear, damages.
ett par, omkring sekelskiftet 1900, med stenskiva, längd: 42 cm, djup: 37 cm, höjd: 78 cm
Condition: slitage, skador
2000
SEK 2800
Monday Mars 20 2017
at 19:51:04
1.500 kr
1.800 kr
2.600 kr
2.200 kr
2.400 kr (Robot)
2.600 kr
2.600 kr (Robot)
6