Konstnärer & Designers
Herbert Walås
1912-2003Herbert Walås, (fram till 1944 Andersson) svensk bildkonstnär född 1912, död 2003.
Läs om andra konstnärer och designers på Metropol
Sålda föremål av Herbert Walås
Hitta fler föremål av Herbert Walås i www.auktionsprisbanken.se
7260 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 20 april 2020 -
4594 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 januari 2020