KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.

Aktuella artister: Bengt Berglund  Lennart Nilsson  Victor Vasarely
  • 9063 Emaljmålning
    1950-tal, Oidentifierad konstnär. Signerad, 57x88
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 400 kr

    19 november kl 19:41
  • 7040 Emaljtavlor
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    19 november kl 19:13
  • 8255 Fotokopia
    Lennart Nilsson (1922-2017), Sverige. 1975,35x50
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    19 november kl 18:04
  • 8735 Tavla
    Mickey ulimited, Jie, 35x45
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    19 november kl 20:11
  • 8133 Tavla
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    19 november kl 18:37
  • 8208 Tavlor
    3 st, Blandteknik, Brita Eldh, 22x29 ca
    Utrop: 100 - 600 kr

    19 november kl 20:00
  • 9009 Trärelief
    Utrop: 4.000 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    19 november kl 18:49
  • 8655 Triptyk
    Kina, ramens innermått: 92x32 cm
    Utrop: 300 - 800 kr

    19 november kl 18:57
  • 8030 Väggrelief
    Louis Vuitton, Paris 70 Champs-Elysees, trä, 40x60
    Utrop: 500 - 800 kr

    19 november kl 18:59
  • Metropol Tipsar
  • 9009 Trärelief
    Utrop: 4.000 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    19 november kl 18:49