Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Stig Fyring
  • 6363 Batiktavla
    Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:32
  • 6313 EmaljmÃ¥lningar
    2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:39
  • 6017 Fotografisk bild
    Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
    Utrop: 4.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:09

    6017 Fotografisk bild

    Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fällender Fotografiska 5 years C-print. Special Edition". Bildmått: 31x40, bladets storlek 40x60, oramad, originalmapp medföljer

    Utrop: 4.000 kr

    Auktionen avslutas
    19 januari kl 18:09


  • 5282 Fotokonst
    Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpple. Bildmåt..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:00
  • 6342 Porslinstavla
    Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Porsgrund, "Prov..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:51
  • 7019 Siluettavlor
    2 st, förgylld ram, yttermått inklusive ram: 22,5x..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:32
  • Metropol Tipsar
  • 5282 Fotokonst
    Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpple. Bildmåt..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:00
  • 6017 Fotografisk bild
    Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
    Utrop: 4.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:09




Ladda ner broschyr