KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.

Aktuella artister: Jan Stenmark
  • 6602 Affisch
    1960-tal, Frankrike, handboll, bladets mått: 39x59cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    30 november kl 20:30
  • 6653 Affischer
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    30 november kl 18:26
  • 6158 Glastavla
    Utrop: 100 - 800 kr

    30 november kl 18:44
  • 6526 Grafiskt blad
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 400 kr

    30 november kl 18:27
  • 6248 Handkolorerad
    Signerad. Motivet: 22x30cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    30 november kl 20:41
  • 6732 Siluettavlor
    5 st, bland annat Lexell, 10x7 respektive 11x28 cm
    Utrop: 100 - 600 kr

    30 november kl 20:38
  • 6342 Tavla
    Broderad, hundar, 37x48cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    30 november kl 18:10
  • 6447 Tavla
    Trä, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 31x41cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    30 november kl 20:36