bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Johan Leksell  Einar Nerman
  • 5075 Affisch
    efter Andy Warhol, Campbell´s vegetable soup, 86x56
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    27 mars kl 19:26
  • 5582 Illustrationer
    5 st. ( 2 litografier), 24x16, 39x29
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    27 mars kl 19:48
  • 5319 Siluettavlor
    6 st, Johan Leksell (1874-1932), ramens innermått:..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    27 mars kl 18:00
  • 5003 Tavla
    'Panorama Stockholm', Tidigt 1900-tal, kolorerat t..//
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    27 mars kl 20:51
  • 5530 Tavla
    JIE, Mickey chess, 29x29
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    27 mars kl 18:37
  • 5109 Tavlor
    6 st, Einar Nerman (1888-1983), tryck, signerade, ..//
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 350 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    27 mars kl 19:51
  • 5467 Tryck
    Efter Matisse, -52, 59x49
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    27 mars kl 19:34
  • 5655 Tryck
    Oscar II, ramens innermått: 79x54
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    27 mars kl 18:40
  • 5234 Uniformstavlor
    3 st, 14x10
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    27 mars kl 20:18