KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.
Aktuella artister: Stig Fyring
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:32 -
6313 Emaljmålningar
2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
Utrop: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:39 -
6017 Fotografisk bild
Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
Utrop: 4.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
6017 Fotografisk bild
Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fällender Fotografiska 5 years C-print. Special Edition". Bildmått: 31x40, bladets storlek 40x60, oramad, originalmapp medföljer
Utrop: 4.000 kr
Auktionen avslutas
19 januari kl 18:09
-
5282 Fotokonst
Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpple. Bildmåt..//
Utrop: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:00 -
6342 Porslinstavla
Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Porsgrund, "Prov..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51 -
7019 Siluettavlor
2 st, förgylld ram, yttermått inklusive ram: 22,5x..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:32
-
6653 Väggrelief
Kina, 55x30 cm, oramad
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:47
- Metropol Tipsar
-
5282 Fotokonst
Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpple. Bildmåt..//
Utrop: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:00 -
6017 Fotografisk bild
Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
Utrop: 4.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09

