ÖVRIGT / Vapen & Militaria

  • 2487 Dräktpistoler
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:34
  • 2488 Parpistoler
    Belgien, 1800-talets mitt. Längd: 20, niellodekor
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    1 juli kl 18:37
  • 4150 Värja
    med pärlemo. Längd: 100 cm ca
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    1 juli kl 18:41

    2489 Värjor

    2 st, troligen Spanien, 1800-tal, en med klinga från Toledo, monogram Y2. Längd: 94-97 cm

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.400 kr

    1 juli kl 18:40

  • 2489 Värjor
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    1 juli kl 18:40
  • Metropol Tipsar
  • 2489 Värjor
    Utrop: 2.000 kr

    1 juli kl 18:40