Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Oljemålningar



Aktuella artister: Maja Holtermann-Bergh â€¢ Tore Hultcrantz â€¢ David Tägtström
  • 8077 OljemÃ¥lning
    Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:20
  • 8076 OljemÃ¥lning
    Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:22
  • 1023 OljemÃ¥lning
    David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:06
  • 8105 OljemÃ¥lning
    Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:55
  • 8059 OljemÃ¥lning
    J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:18
  • 8047 OljemÃ¥lning
    Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:45
  • 8075 OljemÃ¥lning
    Mats HÃ¥dell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:27
  • 7151 OljemÃ¥lning
    Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:06
  • 7149 OljemÃ¥lning
    Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:05
  • 8031 OljemÃ¥lningar
    2 st, Anna Hertzman-Ericson (1964). Signerad, date..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:49
  • 8100 OljemÃ¥lningar
    2 st, Inger Tollman. Signerad, daterad a tergo 202..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:20
  • 8104 OljemÃ¥lningar
    2 st, Ingrid Tollman. Signerad, daterad 2025, duk,..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 8102 OljemÃ¥lningar
    2 st, Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 20..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:34
  • 6343 OljemÃ¥lningar
    2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:52
  • 8053 OljemÃ¥lningar
    triptyk, Agneta Livijn (1955), ej signerade, duk, ..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:48




Ladda ner broschyr