KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Ferdinand Boberg  Bertil Bull Hedlund  Svenolov Ehrén  Erik Höglund  Alvar Sunol  Ulf Trotzig
  • 4097 Etsning
    Utrop: 300 - 800 kr

    1 juli kl 19:24
  • 2181 Etsning
    signerad. Kvinna och man. Motivet: 8x12 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:38
  • 4093 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 19:08
  • 4179 Etsningar
    Ett par, efter Boucher, kvinnor. Motivet: 21x25 ca
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    1 juli kl 19:48
  • 4018 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 18:56
  • 2361 Grafiska blad
    Utrop: 100 - 500 kr

    1 juli kl 20:58
  • 2251 Gravyr
    Stockholm, 21x31 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    1 juli kl 19:25
  • 4118 Träsnitt
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    1 juli kl 20:27
  • 4116 Träsnitt
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    1 juli kl 20:24
  • 4010 Träsnitt
    Utrop: 100 - 600 kr

    1 juli kl 18:48