KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Annie Bergman  Svenolov Ehrén  Emil Ekman  Sérvulo Esmeraldo  Axel Fridell  Johanna Koistinen  Gerda Nordling  Inga Säterborg  Francis Seymour Haden  Staffan Snidare  Pär Gunnar Thelander
  • 5062 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    13 april kl 20:57
  • 5397 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    13 april kl 20:30
  • 5086 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    13 april kl 20:11

    5412 Färgetsningar

    5 st, Sérvulo Esmeraldo (1929-2017), Brasilien. Signerad, numrerad, oramat löst blad, 37,5x28 cm

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.400 kr

    13 april kl 20:24

  • 5404 Färgetsning
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    13 april kl 20:47
  • 5409 Färgetsning
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    13 april kl 20:13
  • 5412 Färgetsningar
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    13 april kl 20:24
  • 6072 Gravyr
    Uppsala, 49x73 cm
    Utrop: 100 - 400 kr

    13 april kl 19:50
  • 6064 Gravyrer
    5 st, ramens innermått: 26x19 54x38 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    13 april kl 18:09
  • Metropol Tipsar
  • 5412 Färgetsningar
    Utrop: 2.000 kr

    13 april kl 20:24