KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick
Aktuella artister: Jan Dahlgren • Hugo Gehlin • Anders Zorn
-
7143 Färgetsning
Jan Dahlgren (f. 1954), Sverige. "Vandring". Signe..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
25 mars kl 18:27 -
6271 Grafiska blad
3 stAnders Zorn (1860-1920), Sverige, efter. Ej si..//
Utrop: 1.500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
25 mars kl 18:09 -
6403 Träsnitt
Hugo Gehlin (1889-1953), Sverige. Studie. Signerad..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
25 mars kl 18:18
-
7108 Träsnitt
signerad. Bildmått: 48x58cm, yttermått inklusive r..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
25 mars kl 20:32