KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Lennart Aschenbrenner  Antoni Clavé  James Coignard  Gustav Croner  Salvador Dalí  Christian Due  Svenolov Ehrén  Vide Janson  Hans Johnfors  Jorgo Krallis  Hasse Lindroth  Helmtrud Nyström  Theddy Skog  Astrid Sylwan  Axel Tallberg  Dorothea Tanning  Robert Thegerström
  • 4058 Carborundumets..
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    27 sept kl 18:02
  • 4256 Carborundumets..
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:26
  • 4191 Etsning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 19:10

    1024 Etsning

    Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad EA. Bildmått: 38x29, yttermått inklusive ram: 69x52 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.400 kr

    27 september kl 20:04

  • 2051 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:18
  • 2052 Etsning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 18:42
  • 2100 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:09
  • 7144 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 19:34
  • 2063 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    27 sept kl 18:36
  • 2094 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:57
  • 4081 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:22
  • 4424 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:49
  • 4591 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 18:45
  • 4379 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:22
  • 1024 Etsning
    Utrop: 2.600 - 3.000 kr

    27 sept kl 20:04
  • 4588 Etsning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:45

    4413 Färgetsning

    Astrid Sylwan (f. 1970), Sverige. Signerad, numrerad 44/70, "I". Bildmått: 24,5x24,5, yttermått inklusive ram: 56x42 cm

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    27 september kl 20:48

  • 4414 Färgetsning
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    27 sept kl 20:51
  • 4413 Färgetsning
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    27 sept kl 20:48
  • 4064 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:22
  • 3500 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:54
  • 4280 Färgetsning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:15
  • 4365 Färgetsning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 19:22
  • 2016 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:16
  • 2002 Färgetsning
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:28
  • 4165 Färgetsningar
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    27 sept kl 20:14
  • 2018 Träsnitt
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 20:47
  • 2020 Träsnitt
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:57
  • 2019 Träsnitt
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:58

    4414 Färgetsning

    Astrid Sylwan (f. 1970), Sverige. Signerad, numrerad 44/70, "2". Bildmått: 24,5x24,5, yttermått inklusive ram: 56x42 cm

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    27 september kl 20:51

  • 2011 Träsnitt
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    27 sept kl 18:44
  • 2034 Träsnitt
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:22
  • 2057 Träsnitt
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:13
  • 2070 Träsnitt
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 18:30
  • 4154 Träsnitt
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:45
  • Metropol Tipsar
  • 4414 Färgetsning
    Utrop: 2.600 kr

    27 sept kl 20:51
  • 4413 Färgetsning
    Utrop: 2.600 kr

    27 sept kl 20:48
  • 1024 Etsning
    Utrop: 3.000 kr

    27 sept kl 20:04