KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Stig Borglind  Göran Brunius  Salvador Dalí  Svenolov Ehrén  Albert Engström  Axel Fridell  Ernst Lundström  Hans Norsbo  Anthony O'Carroll  Sven Olof Rosén  Börje Sandelin  Max Walter Svanberg  Hugo Ulbrich  Philip von Schantz  Hugo Zuhr
  • 6205 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    24 sept kl 18:16
  • 6308 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 sept kl 19:54
  • 6206 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    24 sept kl 18:18
  • 6507 Etsning
    Utrop: 100 - 600 kr

    24 sept kl 20:13
  • 6331 Etsning
    Utrop: 100 - 300 kr

    24 sept kl 20:08
  • 6498 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    24 sept kl 19:05
  • 6495 Etsning
    Utrop: 100 - 300 kr

    24 sept kl 19:00
  • 6503 Etsning
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    24 sept kl 20:09
  • 6204 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    24 sept kl 18:15
  • 6253 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 sept kl 20:29
  • 6309 Etsning
    Utrop: 100 - 300 kr

    24 sept kl 19:55
  • 6496 Etsning
    Utrop: 500 - 700 kr

    24 sept kl 19:02
  • 6330 Etsning
    Utrop: 100 - 300 kr

    24 sept kl 19:07
  • 6174 Etsningar
    Utrop: 100 - 600 kr

    24 sept kl 20:40
  • 6515 Etsningar
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    24 sept kl 19:14
  • 6627 Grafiskt blad
    utsikt över Bonns omgivningar. Motivet: 29x44
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 sept kl 19:18
  • 6500 Litografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    24 sept kl 19:06
  • 6401 Träsnitt
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    24 sept kl 20:20
  • 6197 Träsnitt
    Utrop: 500 - 800 kr

    24 sept kl 20:17
  • Metropol Tipsar
  • 3570 Etsning
    Utrop: 2.400 kr

    om en månad
    22 oktober kl 20:11
  • 3006 Etsning
    Utrop: 3.000 kr

    om en månad
    22 oktober kl 19:51