KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Akseli Gallen-Kallela  Stig Thiderman
  • 9093 Etsning
    Saint Andrew. Motivet: 42,5x32
    Utrop: 300 - 600 kr

    29 april kl 20:07
  • 9241 Grafiskt blad
    Mor och barn. Motivet: 64x52
    Utrop: 100 - 600 kr

    29 april kl 19:45
  • 9020 Gravyrer
    2 st, Djur. Motivet: 23x9
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    29 april kl 19:57

    8019 Heliogravyr

    Akseli Gallen-Kallela (1865-1931), Finland. Vallgosse från Paanajärvi, signerad, Motivet: 26x21

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.400 kr

    29 april kl 19:48

  • 8019 Heliogravyr
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    29 april kl 19:48
  • 9088 Träsnitt
    2 st, Japan. Motivet: 35x23
    Utrop: 300 - 600 kr

    29 april kl 20:26
  • Metropol Tipsar
  • 8019 Heliogravyr
    Utrop: 2.000 kr

    29 april kl 19:48