KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Bo Åke Adamsson  Salvador Dalí  Svenolov Ehrén  Ulla-Monica Lindberg
  • 4049 Etsning
    Åke Johansson, 22/30, motivet: 28x25
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 18:24
  • 4363 Etsning
    Bo Åke Adamsson (f. 1941), BOA, 1970, motivet: 39x41
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    1 maj kl 19:02
  • 4202 Etsningar
    5 st, Stockholmsmotiv, motivet: ca 31x17
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    1 maj kl 20:04
  • 4037 Etsningar
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 1.300 kr

    1 maj kl 20:22
  • 4150 Färgetsning
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    1 maj kl 19:23
  • 4145 Färgetsning
    signerad, uggla, motivet: 16x15
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 200 kr

    1 maj kl 18:02
  • 5076 Färgetsningar
    2 st, Musse Pigg, Disney, 26/500 respektive 325/500
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    1 maj kl 20:24
  • 1352 Färgetsningar
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 350 kr

    1 maj kl 20:26
  • 4127 Färggravyrer
    6 st. JCA Richter, motivet: 9x14
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 150 kr

    1 maj kl 19:23
  • 4390 Kopparstick
    2 st, Dräktstudier, motivet: 23x15
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 18:38
  • 4639 Träsnitt
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    1 maj kl 18:38
  • Metropol Tipsar
  • 4037 Etsningar
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 1.300 kr

    1 maj kl 20:22