ÖVRIGT / Diverse

  • 8020 Bestick
    Utrop: 500 kr

    26 jan kl 20:40
  • 7020 Blomkonsoler
    9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
    Utrop: 700 kr

    26 jan kl 20:23
  • 7210 Hängen
    3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
    Utrop: 500 kr

    26 jan kl 19:36
  • 8026 Jarniniere
    Utrop: 600 kr

    26 jan kl 20:31
  • 8067 Lackask
    Ryssland, Lenin, Signerad, 14x7
    Utrop: 500 kr

    26 jan kl 18:38
  • 7181 Mjölkkannor
    3 st. Höjd: 70 ca
    Utrop: 500 kr

    26 jan kl 20:36
  • 8089 Oljelampor
    4 st, sten, keramik. Längd: 10-15 cm
    Utrop: 600 kr

    26 jan kl 18:25
  • 8091 Skålar
    Utrop: 600 kr

    26 jan kl 18:14
  • 8019 Skålar
    Ett par, fd armringar, metall. Diameter: 12 cm
    Utrop: 500 kr

    26 jan kl 20:25
  • 8064 Skaldjurgafflar
    Utrop: 800 kr

    26 jan kl 19:18
  • 8082 Stenfrukter
    diverse, 18 st. Längd: 4-15 cm
    Utrop: 1.500 kr

    26 jan kl 19:05