ÖVRIGT / Diverse
8020 Bestick
Utrop: 500 kr
26 jan kl 20:40 -
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Utrop: 700 kr
26 jan kl 20:23 -
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Utrop: 500 kr
26 jan kl 19:36
8026 Jarniniere
Utrop: 600 kr
26 jan kl 20:31 -
8067 Lackask
Ryssland, Lenin, Signerad, 14x7
Utrop: 500 kr
26 jan kl 18:38 -
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Utrop: 500 kr
26 jan kl 20:36
8089 Oljelampor
4 st, sten, keramik. Längd: 10-15 cm
Utrop: 600 kr
26 jan kl 18:25 -
8091 Skålar
Utrop: 600 kr
26 jan kl 18:14 -
8019 Skålar
Ett par, fd armringar, metall. Diameter: 12 cm
Utrop: 500 kr
26 jan kl 20:25
8064 Skaldjurgafflar
Utrop: 800 kr
26 jan kl 19:18 -
8082 Stenfrukter
diverse, 18 st. Längd: 4-15 cm
Utrop: 1.500 kr
26 jan kl 19:05