KONST / Litografier

Aktuella artister: Mårten Andersson  Sigvard Bernadotte  Olle Bonniér  Peter Dahl  Anders Fogelin  Cecilia Frisendahl  Fritz Axel From  Staffan Hallström  Bert Håge Häverö  Maria Hillfon  Karl Höglund  Mona Huss Walin  Vide Janson  Olle Kåks  C Göran Karlsson  Evy Låås  Hans Lindberg  Bengt Lindström  Brita Molin  Stellan Mörner  Sture Valentin Nilsson  Lars Norrman  Håkan Nyberg  Axel Olson  Åke Pallarp  Ilkka Pärni  Karl Axel Pehrson  Laila Prytz  Elis Ryberg  Brita Streijffert  Roland Svensson  Magdolna Szabo  Per Olov Ultvedt  Adrian van Arkel  Berndt Wennström  Harry Wichmann
  • 8432 Färglitografi
    2 st, Stockholmskartor, 70x100 cm. Ej signerad
    Utrop: 300 - 700 kr

    9 december kl 18:22
  • 9229 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    9 december kl 19:24
  • 9319 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 20:30
  • 9320 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 18:26
  • 6404 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 18:28
  • 9304 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    9 december kl 18:23
  • 9085 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    9 december kl 19:23
  • 9086 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    9 december kl 20:37
  • 9087 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    9 december kl 19:27
  • 9317 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 20:33
  • 9196 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    9 december kl 18:33
  • 9311 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 18:42
  • 9312 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    9 december kl 20:38
  • 9077 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 19:51
  • 8412 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    9 december kl 18:00
  • 8081 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    9 december kl 18:39
  • 9292 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 19:31
  • 8300 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 18:17
  • 9289 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 20:12
  • 8249 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    9 december kl 19:38
  • 9089 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    9 december kl 20:18
  • 9321 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    9 december kl 20:29
  • 9114 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 19:40
  • 9316 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    9 december kl 19:28
  • 9067 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    9 december kl 18:44
  • 9248 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    9 december kl 20:54
  • 9095 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    9 december kl 18:24
  • 9096 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    9 december kl 20:29
  • 9348 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 19:37
  • 8438 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    9 december kl 18:29
  • 8439 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    9 december kl 18:30
  • 9256 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    9 december kl 18:04
  • 9287 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 20:10
  • 8121 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    9 december kl 18:48
  • 9460 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 18:51
  • 9458 Färglitografi
    Utrop: 300 - 500 kr

    9 december kl 18:43
  • 6516 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 19:57
  • 8416 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 18:02
  • 9255 Färglitografier
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    9 december kl 20:52
  • 9284 Färglitografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 20:14
  • 9285 Färglitografier
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 19:35
  • 8176 Färglitografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 19:01
  • 9280 Färglitografier
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    9 december kl 18:15
  • 9279 Färglitografier
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 18:21
  • 9318 Grafiska blad
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 19:36
  • 9539 Litografi
    Utrop: 300 - 500 kr

    9 december kl 18:09
  • 9286 Litografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 19:58
  • 9278 Litografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 18:50
  • 9198 Litografisk af..
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    9 december kl 18:09
  • 8500 Mapp
    Utrop: 100 - 500 kr

    9 december kl 18:27
  • 9274 Offsettryck
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    9 december kl 18:54
  • 1002 Serigrafi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    9 december kl 20:01
  • 1003 Serigrafi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    9 december kl 20:02