Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Bengt Landin â€¢ Lena A Linderholm â€¢ Hilding Linnqvist â€¢ Camilla Pyk â€¢ Roland Svensson â€¢ Sven X-et Erixson
  • 8061 Färglitografi
    2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:59
  • 9030 Färglitografi
    Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:13
  • 9091 Färglitografi
    Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:19

    9131 Litografier

    12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer (hel serie). Bildmått: 25x36 ca. Yttermått inklusive ram: 45x51 cm

    Utrop: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    2 febuari kl 18:17


  • 9033 Färglitografi
    Giacomo De Pass. Signerad, numrerad 114/285. Färgl..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:49
  • 8183 Färglitografi
    Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:30
  • 9078 Färglitografi
    Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:41
  • 9021 Färglitografi
    Wong Kaoo Chen. Signerad, numrerad EA. Färglitogra..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:28
  • 9010 Färglitografier
    2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgå..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:13
  • 9131 Litografier
    12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:17
  • 8362 P4095390958313..
    Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:19
  • Metropol Tipsar
  • 9131 Litografier
    12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:17




Ladda ner broschyr