bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Lasse Åberg  Kaj Bernstone  Maria Boczewska  Olle Bonniér  Stig Claesson Slas  Svenolov Ehrén  Berta Hansson  Mona Huss Walin  Nils Kölare  Kristian Krokfors  Carl Fredrik Reuterswärd  Richard Ryan  Elis Ryberg  Jules Schyl  Alvar Sunol  Roland Svensson  Lars Tärning  Hans Wigert
  • 5345 Färglitografi
    Kristian Krokfors (f. 1952), Finland. "Mirage". Si..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    29 juli kl 19:00
  • 5199 Färglitografi
    Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Numrerad 23/290. ..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    29 juli kl 20:40
  • 5431 Färglitografi
    Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    29 juli kl 19:27
  • 5481 Färglitografi
    Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    29 juli kl 20:27
  • 5105 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    29 juli kl 20:15
  • 5191 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Väderkvarn, ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    29 juli kl 19:49




Ladda ner broschyr