KONST / Litografier
Aktuella artister: Yrjö Edelmann • Tore Hultcrantz • Lennart Jirlow • Bengt Landin • Sven Lidberg • Karl Axel Pehrson • Madeleine Pyk • Michael Qvarsebo • Roland Svensson • Ulf Wahlberg • Berndt Wennström • Örjan Wikström • Sven X-et Erixson
6448 Färglitografi
Utrop: 500 kr
7045 Färglitografi
Utrop: 600 kr
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Utrop: 600 kr
19 jan kl 18:16
7121 Färglitografi
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numrerad 728/1500, paket. Färglitografi, bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 70x53 cm
Utrop: 1.800 kr
19 januari kl 18:23
7146 Färglitografi
Utrop: 600 kr
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Utrop: 500 kr
6348 Färglitografi
Utrop: 700 kr
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Utrop: 600 kr
19 jan kl 19:31 -
7148 Färglitografi
Utrop: 600 kr
19 jan kl 18:29
7081 Färglitografi
Utrop: 800 kr
19 jan kl 20:02 -
7082 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
19 jan kl 18:12 -
7083 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
19 jan kl 18:50
6721 Färglitografi
Utrop: 700 kr
Aktuellt bud: 300 kr
19 jan kl 18:39 -
7063 Färglitografi
Utrop: 600 kr
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Utrop: 500 kr
19 jan kl 20:58
7121 Färglitografi
Utrop: 1.800 kr
19 jan kl 18:23 -
6039 Färglitografier
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
19 jan kl 19:16 -
6552 Litografi
Utrop: 700 kr
19 jan kl 19:42
7153 Litografi
Utrop: 500 kr
19 jan kl 18:44 -
7183 Litografier
Utrop: 800 kr
19 jan kl 19:17 -
7025 Litografier
Utrop: 800 kr
19 jan kl 18:17
- Metropol Tipsar
7121 Färglitografi
Utrop: 1.800 kr
19 jan kl 18:23