KONST / Litografier

Aktuella artister: Yrjö Edelmann â€¢ Tore Hultcrantz â€¢ Lennart Jirlow â€¢ Bengt Landin â€¢ Sven Lidberg â€¢ Karl Axel Pehrson â€¢ Madeleine Pyk â€¢ Michael Qvarsebo â€¢ Roland Svensson â€¢ Ulf Wahlberg â€¢ Berndt Wennström â€¢ Ã–rjan Wikström â€¢ Sven X-et Erixson
  • 6448 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

  • 7045 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

  • 7044 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    19 jan kl 18:16

    7121 Färglitografi

    Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad, numrerad 728/1500, paket. Färglitografi, bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 70x53 cm

    Utrop: 1.800 kr

    19 januari kl 18:23

  • 7146 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    19 jan kl 20:20
  • 7139 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr

    19 jan kl 19:18
  • 6223 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

  • 6348 Färglitografi
    Utrop: 700 kr

    19 jan kl 18:43
  • 7085 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    19 jan kl 19:31
  • 7148 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    19 jan kl 18:29
  • 7081 Färglitografi
    Utrop: 800 kr

    19 jan kl 20:02
  • 7082 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr

    19 jan kl 18:12
  • 7083 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr

    19 jan kl 18:50
  • 6721 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    19 jan kl 18:39
  • 7063 Färglitografi
    Utrop: 600 kr

    19 jan kl 20:56
  • 7067 Färglitografi
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 20:58
  • 7121 Färglitografi
    Utrop: 1.800 kr

    19 jan kl 18:23
  • 6039 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    19 jan kl 19:16
  • 6552 Litografi
    Utrop: 700 kr

    19 jan kl 19:42
  • 7153 Litografi
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 18:44
  • 7183 Litografier
    Utrop: 800 kr

    19 jan kl 19:17
  • 7025 Litografier
    Utrop: 800 kr

    19 jan kl 18:17
  • Metropol Tipsar
  • 7121 Färglitografi
    Utrop: 1.800 kr

    19 jan kl 18:23