KONST / Litografier
Aktuella artister: Lennart Jirlow • Bengt Landin • Sven Lidberg • Michael Qvarsebo • Roland Svensson • Ulf Wahlberg • Berndt Wennström • Örjan Wikström • Sven X-et Erixson
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:02 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:12 -
7083 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:50
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Utrop: 700 kr
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:58
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16 -
6552 Litografi
Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:42 -
7025 Litografier
32 st, Ur Svenska fåglar, bladets mått: 39x30, ora..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:17

