KONST / Litografier

Aktuella artister: Bert Håge Häverö  Lars Jonsson  Marika Lang  Sven Lidberg  Bengt Lindström  Reinhold Ljunggren  Carl Magnus  Gunilla Mann  Ingegerd Möller-Nygren  Allan Österlind  Roland Svensson
  • 9216 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    5 juni kl 20:23
  • 9362 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), 75/360, motivet: 60x77
    Utrop: 3.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    5 juni kl 20:02
  • 9092 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    5 juni kl 18:07
  • 9157 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    om tre veckor
    19 juni kl 20:36
  • 2153 Färglitografi
    Carl Magnus (f. 1943), 325 7 350, 34x49
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    5 juni kl 20:17
  • 2079 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    5 juni kl 20:20
  • 2137 Färglitografi
    Esais Thorén, 526/750, signerad. -73 mm: 45x52
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    5 juni kl 20:25
  • 9186 Färglitografi
    Gunilla Mann (f. 1947), 15/360, motivet: 39x44
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    om tre veckor
    19 juni kl 20:43
  • 9318 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    5 juni kl 18:37
  • 9091 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    5 juni kl 18:05
  • 2098 Färglitografi
    Marika Lang (f. 1961), 65/190, motivet: 37x26
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    om tre veckor
    19 juni kl 18:05
  • 2154 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    5 juni kl 20:18
  • 7157 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    om tre veckor
    19 juni kl 18:30
  • 9089 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    5 juni kl 18:00
  • 2121 Garfiskt blad
    Japan, 28x37
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    5 juni kl 20:07
  • 2026 Grafiskt blad
    Forsmarks bruk, motivet: 34x59
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 450 kr

    5 juni kl 19:51
  • 2241 Grafiskt blad
    Petter Thoen (f. 1943), 4/90, bladets mått: 36x30
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    5 juni kl 19:59
  • 2194 Grafiskt blad
    The Meet at Melton, motivet: 50x73
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    5 juni kl 20:12
  • 2033 Litografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    5 juni kl 20:24
  • 7693 Litografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    om tre veckor
    19 juni kl 19:34
  • 9240 Litografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    5 juni kl 18:55
  • 9033 Serigrafi
    Bengt Lindström (1925-2008), 48/50, motivet: 74x51
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    5 juni kl 18:21
  • 9032 Serigrafi
    Bengt Lindström (1925-2008), 86/135, motivet: 75x55
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    5 juni kl 18:20
  • Metropol Tipsar
  • 9091 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    5 juni kl 18:05
  • 9362 Färglitografi
    Utrop: 3.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    5 juni kl 20:02