Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Marion Belin â€¢ Birger Halling â€¢ Lennart Jirlow â€¢ Mikael Kihlman â€¢ Bengt Landin â€¢ Lena A Linderholm â€¢ Karl Axel Pehrson â€¢ Madeleine Pyk â€¢ Michael Qvarsebo â€¢ Elis Ryberg â€¢ Roland Svensson â€¢ Sven X-et Erixson
  • 8049 Färglitografi
    + häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:44
  • 8061 Färglitografi
    2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:22
  • 8171 Färglitografi
    Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:07
  • 8039 Färglitografi
    efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:39
  • 8225 Färglitografi
    Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:53
  • 8043 Färglitografi
    Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:51
  • 8103 Färglitografi
    Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 8101 Färglitografi
    Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:31
  • 8183 Färglitografi
    Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:37
  • 8189 Färglitografi
    Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:43
  • 8181 Färglitografi
    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:10
  • 8186 Färglitografi
    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:17
  • 8182 Färglitografi
    Marion Belin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:21
  • 6348 Färglitografi
    Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:43
  • 8040 Färglitografi
    Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Figurer på väg...//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:53
  • 8006 Färglitografi
    Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Sign..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:45
  • 8180 Färglitografi
    Offset, Pia Tibbling Rystadius. Signerad, numrerad..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:20
  • 7081 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:12
  • 7082 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:13
  • 8007 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgård. Si..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:27
  • 7063 Färglitografi
    Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:38
  • 8236 Färglitografier
    ett par, ramar med rosetter, färglitografi, ytterm..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:16
  • 8046 Serigrafi
    Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:38
  • 8038 Serigrafi
    Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:06




Ladda ner broschyr