Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Bengt Landin â€¢ Lena A Linderholm â€¢ Hilding Linnqvist â€¢ Roland Svensson â€¢ Sven X-et Erixson
  • 8061 Färglitografi
    2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    2 feb kl 18:59
  • 9030 Färglitografi
    Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    2 feb kl 19:13
  • 9033 Färglitografi
    Giacomo De Pass. Signerad, numrerad 114/285. Färgl..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    2 feb kl 20:49




Ladda ner broschyr