Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Lennart Jirlow â€¢ Bengt Landin â€¢ Sven Lidberg â€¢ Michael Qvarsebo â€¢ Roland Svensson â€¢ Ulf Wahlberg â€¢ Berndt Wennström â€¢ Ã–rjan Wikström â€¢ Sven X-et Erixson
  • 6721 Färglitografi
    Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:39
  • 7063 Färglitografi
    Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 20:56
  • 7067 Färglitografi
    Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 20:58
  • 6039 Färglitografier
    2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:16
  • 6552 Litografi
    Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 19:42
  • 7025 Litografier
    32 st, Ur Svenska fåglar, bladets mått: 39x30, ora..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:17




Ladda ner broschyr