KONST / Litografier
Aktuella artister: Lennart Jirlow • Bengt Landin • Sven Lidberg • Michael Qvarsebo • Lennart Rodhe • Örjan Wikström
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
-
6552 Litografi
Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:42 -
7025 Litografier
32 st, Ur Svenska fåglar, bladets mått: 39x30, ora..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:17

