Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Bengt Böckman  Svenolov Ehrén  Lennart Gram  Albert Johansson  Bengt Landin  Leif Liljeblad  Lena A Linderholm  Roy Lindqvist  Hilding Linnqvist  Reinhold Ljunggren  Suzanne Nessim  Camilla Pyk  Roland Svensson  Hans Viksten  Sven X-et Erixson
  • 8061 Färglitografi
    2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:59
  • 9025 Färglitografi
    Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:36
  • 9233 Färglitografi
    Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:08

    9131 Litografier

    12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer (hel serie). Bildmått: 25x36 ca. Yttermått inklusive ram: 45x51 cm

    Utrop: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    2 febuari kl 18:17


  • 9030 Färglitografi
    Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:13
  • 9091 Färglitografi
    Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:19
  • 9354 Färglitografi
    Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:56
  • 9033 Färglitografi
    Giacomo De Pass. Signerad, numrerad 114/285. Färgl..//
    Utrop: 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:49
  • 9316 Färglitografi
    Henri Laurens, ej signerad, Dialogues. . Färglitog..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:12
  • 9344 Färglitografi
    Johan Pettersson. Signerad, numrerad 4/295, datera..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:09
  • 9177 Färglitografi
    Josip Lizatovic. Signerad, numrerad 15/180, kompos..//
    Utrop: 300 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:37
  • 9360 Färglitografi
    Leif Liljeblad (f. 1950), Sverige. Fågel. Signerad..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:25
  • 8183 Färglitografi
    Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:30
  • 9361 Färglitografi
    Lennart Gram (1910-1996), Sverige. Signerad, numre..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:34
  • 9032 Färglitografi
    Roy Lindqvist (1930-1987), Sverige. EA-upplaga, "F..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:47
  • 9060 Färglitografi
    Suzanne Nessim (f. 1944), Sverige. Signerad, numre..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:59
  • 9078 Färglitografi
    Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:41
  • 9343 Färglitografi
    Waldemar Lorentzon son Hc. Färglitografi, bildmått..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:53
  • 9021 Färglitografi
    Wong Kaoo Chen. Signerad, numrerad EA. Färglitogra..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:28
  • 9010 Färglitografier
    2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgå..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:13
  • 9349 Färglitografier
    4 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
    Utrop: 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:09
  • 9314 Litografi
    Hans Viksten (1926-1987), Sverige. ”fågeln”. Signe..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 20:42
  • 9308 Litografi
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
    Utrop: 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:08
  • 9131 Litografier
    12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:17
  • 8362 P4095390958313..
    Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:19
  • Metropol Tipsar
  • 9131 Litografier
    12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
    Utrop: 2.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:17




Ladda ner broschyr