KONST / Litografier
Aktuella artister: Marion Belin • Birger Halling • Lennart Jirlow • Mikael Kihlman • Bengt Landin • Lena A Linderholm • Karl Axel Pehrson • Madeleine Pyk • Michael Qvarsebo • Elis Ryberg • Roland Svensson • Sven X-et Erixson
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Utrop: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
-
8189 Färglitografi
Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:43 -
8181 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Utrop: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:10 -
8186 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Utrop: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17
-
8182 Färglitografi
Marion Belin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:21 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43 -
8040 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Figurer på väg...//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:53
-
8006 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Sign..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45 -
8180 Färglitografi
Offset, Pia Tibbling Rystadius. Signerad, numrerad..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:20 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
8007 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgård. Si..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:27 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
-
8236 Färglitografier
ett par, ramar med rosetter, färglitografi, ytterm..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:16 -
8046 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:38 -
8038 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:06

