KONST / Litografier

Aktuella artister: Kristina Anshelm  Astri Bergman-Taube  Yrjö Edelmann  Bengt Elde  Peter Freudenthal  Susan Gillhög  Hans Hamngren  Cecilia Haupt  Ebbe Höglund  Ingvar Hurtig  Ulrica Hydman-Vallien  Roland Kempe  Henrietta Kozica  Axel Lilliehöök  Reinhold Ljunggren  Suzanne Nessim  Anders Palmér  Gustav Rudberg  Richard Ryan  Gunnar Stålbrand  Ardy Strüwer  Roland Svensson  Petter Thoen  Bengt Wallberg  Björn Wiinblad
  • 4493 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    17 december kl 19:40
  • 7214 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    17 december kl 20:39
  • 4019 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:29
  • 7236 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:31
  • 7041 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    17 december kl 18:16
  • 7176 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    17 december kl 18:49
  • 7026 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    17 december kl 18:33
  • 7025 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    17 december kl 18:32
  • 7181 Färglitografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:58
  • 7293 Färglitografier
    Utrop: 300 - 800 kr

    17 december kl 20:13
  • 7180 Lfärglitograffi
    Sven E-et Erixson, Signerad 1963. Motivet: 41x49
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:56
  • 7066 Litografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    17 december kl 18:10
  • 7068 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:13
  • 7162 Litografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:33
  • 7182 Litografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 18:59
  • 7034 Litografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    17 december kl 20:44