bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Carin Adler  Joakim Allgulander  Maria Boczewska  Lena Cronqvist  Peter Dahl  Jan Håfström  Bert Håge Häverö  Karl Höglund  Lars Holm  Lars Huck Hultgren  Ulrica Hydman-Vallien  Olle Kåks  C Göran Karlsson  Bengt Landin  Bengt Lindström  Reinhold Ljunggren  Suzanne Nessim  Karl Gustaf KG Nilson  Madeleine Pyk  Lennart Rodhe  Gustav Rudberg  Otte Sköld  Håkan Thorsén  Nalle Werner  Sven X-et Erixson  Hugo Zuhr
  • 5208 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, daterad..//
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 19:45
  • 3490 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. "Norrskär"...//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 19:12
  • 3258 Färglitografi
    Joakim Allgulander (f. 1965), Sverige. Signerad. P..//
    Utrop: 300 - 700 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 18:09
  • 2059 Färglitografi
    Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. "Fontaine Blea..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 20:26
  • 3157 Färglitografi
    Olle Kåks (1941-2003), Sverige. Modell. Signerad, ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 18:55
  • 5172 Färglitografi
    Peter Dahl (f. 1934), Sverige. 106/260. Signerad, ..//
    Utrop: 700 - 1.000 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 18:05
  • 3457 Färglitografi
    Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 19:32
  • 3353 Färglitografi
    Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 20:48
  • 3653 Färglitografi
    Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Spanien. S..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 18:05
  • 3099 Färglitografier
    10 st, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Signerad, d..//
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 19:09
  • 2056 Färglitografier
    2 st. Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Hos tandlä..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 19:43
  • 2122 Konstmapp
    "Grafikgruppen 10 år", bland annat: Nils G Stenqvi..//
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 18:58
  • 5217 Litografi
    Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
    Utrop: 500 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 april kl 19:41




Ladda ner broschyr