KONST / Litografier
Aktuella artister: Michael Qvarsebo • Roland Svensson • Sven X-et Erixson
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38

