KONST / Litografier

Aktuella artister: Maria Boczewska  Leopold Fare  Helmer Forslund  Mikael Frygelius  Wolfgang Gäfgen  Maria Hillfon  Allan Horsak  Mona Huss Walin  Emil Johanson-Thor  Albert Johansson  Bengt Landin  Waldemar Lorentzon  Jan Lundquist  Karl Gustaf KG Nilson  Lars Norrman  Dan Nygård  Axel Olson  Gustav Rudberg  Elis Ryberg  Timo Solin  Ulf Wahlberg  Berndt Wennström  Nisse Zetterberg
  • 4022 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 20:03
  • 4230 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    24 jan kl 19:18
  • 4079 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    24 jan kl 20:16

    4305 Grafiskt blad

    Fernand Lèger. Ej signerad. Bladets mått: 50x64, yttermått inklusive ram: 51x71 cm

    Utrop: 700 kr
    Pris just nu 1.000 kr

    24 januari kl 18:02

  • 4376 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 19:26
  • 4381 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 19:42
  • 5094 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    24 jan kl 20:22
  • 4471 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    24 jan kl 18:09
  • 4472 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    24 jan kl 18:11
  • 5357 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 18:28
  • 5359 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    24 jan kl 20:31
  • 5053 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 19:13
  • 5356 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    24 jan kl 20:50
  • 5096 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    24 jan kl 18:11
  • 5065 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    24 jan kl 20:46
  • 5354 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    24 jan kl 19:20
  • 2029 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    24 jan kl 20:47
  • 5108 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 20:24
  • 5067 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    24 jan kl 19:24
  • 5068 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    24 jan kl 19:06
  • 5308 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    24 jan kl 18:57
  • 5355 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    24 jan kl 19:09
  • 2040 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 20:29
  • 4373 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 19:21
  • 4371 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    24 jan kl 19:17
  • 5361 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    24 jan kl 19:35
  • 4325 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    24 jan kl 19:36
  • 5095 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    24 jan kl 18:46
  • 5360 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    24 jan kl 20:46
  • 5141 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    24 jan kl 19:01
  • 5358 Färglitografier
    Utrop: 100 - 600 kr

    24 jan kl 18:56
  • 5370 Färglitografier
    Utrop: 100 - 600 kr

    24 jan kl 18:53
  • 4305 Grafiskt blad
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    24 jan kl 18:02
  • 5126 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 18:59
  • 5062 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 19:28
  • 4236 Litografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    24 jan kl 19:22
  • 5010 Litografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    24 jan kl 19:16
  • 5337 Litografisk af..
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

    24 jan kl 18:56
  • 5362 Parti litograf..
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    24 jan kl 19:40