KONST / Litografier

Aktuella artister: Jan Abramsson  Valerio Adami  Horst Antes  Hans Arnold  Hjalmar Asp  Enrico Baj  Hans Belin  Ariel Ben-David  Ola Billgren  Frank Björklund  Olle Bonniér  Gunnar Brusewitz  Curt Burström  Björn Carlén  Stig Claesson Slas   Corneille  Lena Cronqvist  Peter Dahl  Salvador Dalí  Carl Johan De Geer  Yrjö Edelmann  Lars Erik Falk  Robert Graham  Karl Höglund  Friedensreich Hundertwasser  Ulrica Hydman-Vallien  Lennart Jirlow  Einar Jolin  Sven Jonson  Lars Jonsson  C Göran Karlsson  Lars Karlsson  Bengt Landin  Sven Lidberg  Harald Lindberg  Lage Lindell  Bengt Lindström  Reinhold Ljunggren  Johan Lundgren  Jan Lundquist  Gunilla Mann  Karl Mårtens  Henri Matisse  Lillan Michelin  Joan Miró  Stellan Mörner  Lowell Nesbitt  Jo Niemeyer  Karl Gustaf KG Nilson  Lars-Gunnar Nordström  Jöran Nyberg  Olle Nyman  Acke Oldenburg  Pierre Olofsson  Axel Olson  Thelma Aulio Paananen  Karl Axel Pehrson  Dénes Perger  Pablo Picasso  Lars Pirak  Madeleine Pyk  Oscar Reutersvärd  Lennart Rodhe  Ingrid Roth  Axel Salto  Christer Sandelin  Inge Schiöler  Olga Semenova  Cecilia Sikström  Gunnar Stålbrand  Jan Stenvinkel  Ardy Strüwer  Max Walter Svanberg  Roland Svensson  Evert Taube  Pär Gunnar Thelander  Esaias Thorén  Louise Tillberg  Gérard Titus-Carmel  Théo Tobiasse  Victor Vasarely  Johannes Vennekamp  Philip von Schantz  Ulf Wahlberg  Jörgen Waring  Berndt Wennström  Arvid Widerberg  Dan Wolgers  Paul Wunderlich  Sven X-et Erixson  Nisse Zetterberg  Eva Zettervall  Jan Zielecki  Stanislaw Zoladz
  • 7069 Blandteknik
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    21 oktober kl 18:34
  • 5045 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    21 oktober kl 18:24
  • 7138 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    21 oktober kl 18:18

    7140 Färglitografi

    Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. "La Comédie Humaine"". 3. 2. 54. Signerad, numrerad 3/75. Motivet: 26x32 cm

    Utrop: 10.000 kr
    Pris just nu 7.200 kr

    21 oktober kl 20:32

  • 7126 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 450 kr

    21 oktober kl 18:27
  • 7192 Färglitografi
    Utrop: 800 - 1.200 kr

    21 oktober kl 18:12
  • 7169 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    21 oktober kl 19:46
  • 7150 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    21 oktober kl 18:40
  • 5580 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    21 oktober kl 19:49
  • 7137 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 18:02
  • 7143 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 18:14
  • 7108 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 20:24
  • 7109 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 18:46
  • 7083 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 18:45
  • 7086 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    21 oktober kl 18:17
  • 7087 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 20:36

    7082 Färglitografi

    Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Röda vinbär. Signerad, daterad 82, numrerad 24/190. Motivet: 35x49 cm

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 6.800 kr

    21 oktober kl 18:02

  • 7088 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 18:51
  • 7182 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 19:28
  • 7089 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 19:26
  • 7090 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 18:54
  • 6027 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    21 oktober kl 20:17
  • 7067 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 18:34
  • 7145 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    21 oktober kl 18:45
  • 7131 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    21 oktober kl 18:22
  • 7112 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 18:44
  • 7085 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    21 oktober kl 19:12
  • 7110 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:53
  • 7198 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    21 oktober kl 20:30

    7163 Färglitografi

    Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. "Messias ur New Jerusalem". Signerad, numrerad 133/350, Ateljé Dumas, New York. Motivet: 57x45 cm

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 4.000 kr

    21 oktober kl 18:20

  • 7193 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 20:49
  • 7160 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    21 oktober kl 20:47
  • 7196 Färglitografi
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    21 oktober kl 19:37
  • 5044 Färglitografi
    Erik Olson. Signerad, daterad 1967. Motivet: 49x64 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    21 oktober kl 20:12
  • 7162 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    21 oktober kl 18:34
  • 7155 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 20:36
  • 7190 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    21 oktober kl 18:58
  • 7175 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 19:03
  • 7161 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    21 oktober kl 18:10
  • 6437 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 19:13
  • 7158 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 20:09
  • 7159 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:47

    7096 Färglitografi

    Friedensreich Hundertwasser (1928-2000), Österrike. "Dietz Offizia", Inter Art Press. Signerad i tryckplåt, numrerad 858/3000. Bladets mått: 49x67 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 3.400 kr

    21 oktober kl 20:04

  • 7156 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:18
  • 7157 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    21 oktober kl 20:53
  • 7045 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    21 oktober kl 20:03
  • 7096 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 3.400 kr

    21 oktober kl 20:04
  • 7132 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 18:52
  • 7134 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:38
  • 7148 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 19:44
  • 7195 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    21 oktober kl 19:21
  • 6201 Färglitografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    21 oktober kl 18:31
  • 1217 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 18:55
  • 6435 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    21 oktober kl 20:54
  • 7166 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    21 oktober kl 20:22

    7144 Linoleumsnitt

    Norbertine Bresslern-Roth, (1891-1978), fåglar, 12x10cm

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 3.000 kr

    21 oktober kl 19:29

  • 7078 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 19:42
  • 7146 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    21 oktober kl 19:16
  • 6136 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 20:35
  • 7054 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 18:51
  • 6134 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    21 oktober kl 18:06
  • 7199 Färglitografi
    Utrop: 2.600 - 3.000 kr

    21 oktober kl 20:20
  • 7183 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    21 oktober kl 20:21
  • 5196 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    21 oktober kl 20:37
  • 7047 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    21 oktober kl 20:07
  • 7048 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 20:09
  • 6135 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    21 oktober kl 18:48
  • 7180 Färglitografi
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    21 oktober kl 19:29

    7152 Färglitografi

    Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Flordali II, 1980, Tryckt signatur. Ej signerad. Motivet: 90x63 cm

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 3.000 kr

    21 oktober kl 18:50

  • 7173 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 19:35
  • 7165 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 18:51
  • 1218 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    21 oktober kl 19:12
  • 4153 Färglitografi
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:13
  • 7136 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    21 oktober kl 18:44
  • 7197 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    21 oktober kl 20:42
  • 7102 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:17
  • 7080 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    21 oktober kl 20:14
  • 7051 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 20:17
  • 7168 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    21 oktober kl 20:49
  • 7050 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 20:14
  • 7181 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.800 kr

    21 oktober kl 19:17

    6005 Färglitografi

    Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. "Blomsterflickan". Signerad, numrerad 120/275. Motivet: 71x46cm

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    21 oktober kl 19:56

  • 7153 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 19:23
  • 4011 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    21 oktober kl 18:12
  • 7094 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 19:24
  • 7095 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 20:19
  • 7186 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 20:12
  • 6262 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 18:32
  • 7187 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 20:54
  • 7006 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    21 oktober kl 19:19
  • 7007 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 400 kr

    21 oktober kl 19:20
  • 7015 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:00
  • 7011 Färglitografi
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:51
  • 7106 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    21 oktober kl 18:09

    7145 Färglitografi

    Carl Johan De Geer (f. 1938), Sverige. Påskön. Signerad, numrerad 220/295, ca 29x39cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.600 kr

    21 oktober kl 18:45

  • 7093 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:58
  • 6014 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    21 oktober kl 18:10
  • 6436 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    21 oktober kl 19:35
  • 6265 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    21 oktober kl 19:40
  • 6263 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    21 oktober kl 20:18
  • 7014 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    21 oktober kl 19:43
  • 7184 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    21 oktober kl 19:55
  • 7167 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:05
  • 7154 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:57
  • 6023 Färglitografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    21 oktober kl 19:28
  • 5298 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 18:15
  • 7140 Färglitografi
    Utrop: 10.000 kr
    Aktuellt bud: 7.200 kr

    21 oktober kl 20:32

    7020 Färgserigrafi

    Enrico Baj (1924-2003), Italien. Komposition. Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 57x80 cm

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 2.400 kr

    21 oktober kl 18:28

  • 7135 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    21 oktober kl 18:31
  • 7025 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 19:40
  • 7016 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:18
  • 7178 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 19:30
  • 7115 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 18:23
  • 7084 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    21 oktober kl 18:41
  • 7128 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 18:04
  • 7130 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 20:39
  • 7133 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 20:55
  • 7149 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    21 oktober kl 19:05
  • 7127 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    21 oktober kl 18:42
  • 7082 Färglitografi
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 6.800 kr

    21 oktober kl 18:02

    7199 Färglitografi

    Joan Miró (1893-1983), Spanien. Komposition. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 63x47cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.400 kr

    21 oktober kl 20:20

  • 7164 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 18:02
  • 5081 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 20:16
  • 4480 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    28 oktober kl 18:31
  • 6200 Färglitografi
    Utrop: 100 - 400 kr

    21 oktober kl 20:09
  • 6412 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    21 oktober kl 18:16
  • 6264 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    21 oktober kl 18:26
  • 7174 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 20:57
  • 6445 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    21 oktober kl 20:01
  • 6447 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    21 oktober kl 20:28
  • 7098 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 20:42
  • 7121 Färglitografi
    Utrop: 800 - 1.000 kr

    21 oktober kl 19:15
  • 7122 Färglitografi
    Utrop: 800 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:30

    7179 Färglitografi

    Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Signerad, numrerad 183/250. Motivet: 50x50 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.200 kr

    21 oktober kl 19:30

  • 7116 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    21 oktober kl 20:19
  • 7081 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:17
  • 7091 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 2.000 kr

    21 oktober kl 18:40
  • 7062 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    21 oktober kl 20:09
  • 7065 Färglitografi
    Utrop: 2.600 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    21 oktober kl 18:43
  • 7066 Färglitografi
    Utrop: 2.600 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    21 oktober kl 18:32
  • 7118 Färglitografi
    Utrop: 1.200 - 1.500 kr

    21 oktober kl 20:48
  • 7101 Färglitografi
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    21 oktober kl 18:14
  • 7100 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:34
  • 7099 Färglitografi
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    21 oktober kl 18:27
  • 7123 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 19:31
  • 7119 Färglitografi
    Utrop: 800 - 1.000 kr

    21 oktober kl 19:54

    7019 Färgserigrafi

    Enrico Baj (1924-2003), Italien. Komposition. Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 59x85 cm

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 2.200 kr

    21 oktober kl 18:14

  • 7171 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:49
  • 7064 Färglitografi
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    21 oktober kl 18:38
  • 7105 Färglitografi
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    21 oktober kl 19:43
  • 7111 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:42
  • 7120 Färglitografi
    Utrop: 800 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:32
  • 7079 Färglitografi
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    21 oktober kl 19:57
  • 7163 Färglitografi
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 4.000 kr

    21 oktober kl 18:20
  • 7152 Färglitografi
    Utrop: 4.000 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    21 oktober kl 18:50
  • 7139 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    21 oktober kl 20:39
  • 7176 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 18:39
  • 5104 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    21 oktober kl 20:58
  • 7117 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    21 oktober kl 20:16

    7065 Färglitografi

    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Sommarnatt Lilla Nassa". Signerad, numrerad 253/295, motivet: 30x48 cm. Signerad

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 2.000 kr

    21 oktober kl 18:43

  • 6521 Färglitografi
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:28
  • 7107 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    21 oktober kl 20:54
  • 7092 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    21 oktober kl 19:34
  • 7046 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 20:05
  • 7141 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 20:52
  • 7142 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 18:50
  • 4018 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 18:14
  • 6359 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    21 oktober kl 20:17
  • 7104 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 19:04
  • 5340 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 20:25
  • 7103 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:05
  • 6385 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    21 oktober kl 18:15

    7066 Färglitografi

    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Svenska Högarnas Fyrplats", 1974, PT. Signerad. Motivet: 31x46 cm

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 2.000 kr

    21 oktober kl 18:32

  • 5117 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    21 oktober kl 19:28
  • 5118 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    21 oktober kl 18:31
  • 7170 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    21 oktober kl 19:19
  • 7194 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    21 oktober kl 19:01
  • 6020 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 19:17
  • 6005 Färglitografi
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    21 oktober kl 19:56
  • 7179 Färglitografi
    Utrop: 2.400 - 3.000 kr

    21 oktober kl 19:30
  • 6041 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    21 oktober kl 20:59
  • 7147 Färglitografier
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    21 oktober kl 18:26
  • 7049 Färglitografier
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    21 oktober kl 20:11
  • 7125 Färglitografier
    Utrop: 100 - 800 kr

    21 oktober kl 19:09
  • 9388 Färglitografier
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    21 oktober kl 18:32

    7079 Färglitografi

    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Vårkväll i Gillöga. Signerad, numrerad 55/275. Motivet: 29x39 ca

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    21 oktober kl 19:57

  • 7129 Färglitografier
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    21 oktober kl 20:43
  • 7097 Färglitografier
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    21 oktober kl 18:47
  • 6026 Färglitografier
    Utrop: 700 - 1.200 kr

    21 oktober kl 19:57
  • 6299 Färglitografier
    Utrop: 100 - 600 kr

    21 oktober kl 19:58
  • 7020 Färgserigrafi
    Utrop: 2.600 - 4.000 kr

    21 oktober kl 18:28
  • 7019 Färgserigrafi
    Utrop: 2.400 - 4.000 kr

    21 oktober kl 18:14
  • 7068 Färgserigrafi
    Utrop: 1.000 - 2.000 kr

    21 oktober kl 18:17
  • 7144 Linoleumsnitt
    Utrop: 4.000 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    21 oktober kl 19:29
  • 6137 Litografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 20:33
  • 6111 Litografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    21 oktober kl 20:42
  • 4561 Litografi
    Utrop: 600 - 800 kr

    21 oktober kl 18:59
  • 6112 Litografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    21 oktober kl 19:07

    7064 Färglitografi

    Roland Svensson (1910-2003), Sverige. PT, "Sommarnatt Lilla Nassa", motivet: 30x48 cm. Signerad

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    21 oktober kl 18:38

  • 7002 Litografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    21 oktober kl 19:54
  • 7188 Litografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 19:19
  • 7032 Litografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 oktober kl 20:12
  • 7060 Litografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    21 oktober kl 20:35
  • 5222 Litografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    21 oktober kl 19:45
  • 6199 Litografier
    2 st. Stockholmsmotiv, osignerad, 21x21 cm
    Utrop: 100 - 400 kr

    21 oktober kl 20:05
  • 7151 Litografier
    Utrop: 500 - 800 kr

    21 oktober kl 20:10
  • 7052 Serigrafi
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    21 oktober kl 18:17
  • Metropol Tipsar
  • 7069 Blandteknik
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    21 oktober kl 18:34
  • 9388 Färglitografier
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    21 oktober kl 18:32
  • 7118 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr

    21 oktober kl 20:48
  • 7045 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    21 oktober kl 20:03
  • 5222 Litografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    21 oktober kl 19:45
  • 5044 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    21 oktober kl 20:12
  • 6112 Litografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    21 oktober kl 19:07
  • 7164 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    21 oktober kl 18:02
  • 7025 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr

    21 oktober kl 19:40