KONST / Litografier
Aktuella artister: Bengt Landin • Lena A Linderholm • Hilding Linnqvist • Roland Svensson • Sven X-et Erixson
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
2 feb kl 18:59 -
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
2 feb kl 19:13 -
9033 Färglitografi
Giacomo De Pass. Signerad, numrerad 114/285. Färgl..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
2 feb kl 20:49
-
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
2 feb kl 18:30 -
9078 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
2 feb kl 18:41 -
9021 Färglitografi
Wong Kaoo Chen. Signerad, numrerad EA. Färglitogra..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
2 feb kl 20:28
-
9010 Färglitografier
2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgå..//
Utrop: 600 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
2 feb kl 19:13 -
8362 P4095390958313..
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Utrop: 700 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
2 feb kl 18:19

