KONST / Ramar

  • 9386 Ram
    1800-tal, ramens innermått: 46x61
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    26 augusti kl 18:21
  • 2062 Tavelramar
    ett par, Förgyllda, ramens innermått: 20x34 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    26 augusti kl 18:54