KONST / Ramar

  • 2039 Fotoramar
    diverse
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    18 november kl 19:11
  • 4231 Ram
    Förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 65x54cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    18 november kl 19:28
  • 4222 Ramar
    10st, porträtt, rim 13x10cm, ca
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    18 november kl 20:26
  • 4304 Ramar
    Ett par, mässing, ramens innermått: 28x25 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    18 november kl 20:10
  • 4623 Tavleramar
    Ett par, Gustaviansk stil, ramens innermått: 50x38 cm
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    18 november kl 20:57