bakg

KONST / Ramar


  • 2538 Ram
    Gustaviansk stil, ramens innermått: 36x28
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 sept kl 19:12
  • 9531 Ram
    Tidigt 1900-tal, ramens innermått: 81x57
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 sept kl 19:20
  • 9530 Ram
    tidigt 1900-tal, rokokostil, ramens innermått: 60x50
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 sept kl 19:19
  • 9208 Ram
    trä / förgylld, ramens innermått, ramens innermått..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    25 sept kl 19:05


Taggar på denna sida:
ram