BELYSNING / Bordslampor

Aktuella artister: Carl Fagerlund  Hans-Agne Jakobsson  Gunnar Nylund
  • 5031 Bordslampa
    1940-/50-tal, mahogny / mässing. Höjd: 63
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    18 november kl 20:20
  • 4144 Bordslampa
    A&E Design. Höjd: 48cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    18 november kl 19:18
  • 4028 Bordslampa
    Iloomi, Cave Ball. Höjd: 43 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    18 november kl 19:43
  • 5007 Bordslampfot
    Utrop: 500 - 800 kr

    18 november kl 19:55
  • 2106 Skrivbordslampa
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    18 november kl 20:45