BELYSNING / Bordslampor

Aktuella artister: Monica Backström
  • 4237 Bordsfotogenla..
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:52
  • 3041 Bordslampa
    1930-tal, Tenn. Höjd: 44 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:52
  • 4508 Bordslampa
    Kaiser, Tyskland. Höjd: 42cm
    Utrop: 100 - 800 kr

    27 sept kl 19:41
  • 4507 Bordslampa
    mässing. Höjd: 53cm
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 18:48
  • 4322 Bordslampa
    Monica Backström (1939-2020), Sverige. Höjd: 26 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 19:04
  • 4238 Bordslampfor
    Kolonn, mässing. Höjd: 52 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    27 sept kl 20:28
  • 4235 Bordslampfot
    Porslin, Signerad B Oppelig, figural
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:03
  • 4570 Bordslampor
    ett par, design: Fredrik Wallner. Höjd: 62 cm
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 19:45
  • 4161 Bordslampor
    ett par, Italien. Höjd: 50 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:41