bakg

BELYSNING / Bordslampor


  • 7120 Bordslampa
    1900-talets andra hälft. Höjd: 50 cm (68 cm med sk..//
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 18:01
  • 7125 Bordslampa
    1970/80-tal
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 19:15
  • 7123 Bordslampa
    1970/80-tal, Estland. Höjd: 47
    Utrop: 300 - 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 19:13
  • 7235 Bordslampa
    höjd: 56 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 18:22
  • 7034 Bordslampa
    omkring sekelskiftet 1900
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 19:54
  • 7150 Bordslampa
    Porslin, Bemålad
    Utrop: 300 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 18:21
  • 7129 Bordslampa
    Porslin. Höjd: ca 60
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 20:29
  • 7144 Bordslampa / v..
    metall trä. Längd: 61 h63
    Utrop: 100 - 600 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 18:15
  • 6063 Bordslampfot
    Nila Alingsås, keramik. Höjd: 67 cm
    Utrop: 100 - 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 19:32
  • 7122 Bordslampor
    plast, Estland. Höjd: 24
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    20 augusti kl 19:12




Ladda ner broschyr