BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar

Aktuella artister: Erik Höglund  Ulla Procopé  Timo Sarpaneva
  • 5173 Ljusstakar
    ett par, mässing, 1800-tal, höjd: 27 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    18 december kl 18:51
  • 8263 Ljusstakar
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 250 kr

    18 december kl 20:48
  • 3166 Ljusstakar
    Ett par, silver, Importstämplar, höjd: 19 cm
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 250 kr

    18 december kl 18:30
  • 3096 Ljusstakar
    ett par, silver, Norge, 1800-tal, höjd: 11 cm
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 250 kr

    18 december kl 18:50
  • 3171 Ljusstake
    MGAB, Löfman, 1974, höjd: 11 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    18 december kl 19:04