KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar

Aktuella artister: Maks Belinsky  Erland Cullberg  Harald Lindberg  Mats Mason  Maurice Moberg  Frans Wilhelm Odelmark  Claus Wallner
  • 6133 Akvarell
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 19:33
  • 7133 Akvarell
    Utrop: 800 kr

    25 mars kl 20:34
  • 5029 Akvarell
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 19:53

    6395 Akvarell

    Maks Belinsky (f. 1985), Ukraina. ”Autogrill nära Bologna”. Signerad, daterad -06. Akvarell. Bildmått: ca 19,5x33,5 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet "Art for the Future". Yttermått inklusive ram: 32x46 cm

    Utrop: 1.500 kr

    25 mars kl 20:32

  • 6395 Akvarell
    Utrop: 1.500 kr

    25 mars kl 20:32
  • 6129 Akvarell
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 19:26
  • 7132 Akvareller
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    25 mars kl 20:08
  • 7089 Blandteknik
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 18:11
  • 6389 Blandteknik
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 18:46
  • 6388 Blandteknik
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 18:44
  • 6289 Blandteknik
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 19:17
  • 7113 Blandteknik
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 20:27
  • 7134 Gouache
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 18:03
  • 4083 Pastell
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    25 mars kl 19:44
  • 6098 Teckning
    Utrop: 500 kr

    25 mars kl 19:51
  • Metropol Tipsar
  • 6395 Akvarell
    Utrop: 1.500 kr

    25 mars kl 20:32