KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar

Aktuella artister: Hjalmar Falk â€¢ Siri Magnus-Lagercrantz â€¢ Olof Walfrid Nilsson â€¢ Lennart Roupe â€¢ Erik Viktorson
  • 6678 Akvarell
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 18:52
  • 6382 Akvarell
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 20:26
  • 6303 Akvarell
    Utrop: 2.000 kr

    19 jan kl 18:57

    6303 Akvarell

    Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrbro-Stockholm. Akvarell, bildmått: 18x32 cm, yttermått inklusive ram: 46x59

    Utrop: 2.000 kr

    19 januari kl 18:57

  • 6381 Akvarell
    Utrop: 700 kr

    19 jan kl 20:22
  • 6578 Akvarell
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 20:22
  • 6565 Blandteknik
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 20:03
  • 6402 Blandteknik
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 19:12
  • 6537 Blyerts
    Utrop: 500 kr

    19 jan kl 19:22
  • 6485 Pasteller
    Utrop: 700 kr

    19 jan kl 19:24
  • Metropol Tipsar
  • 6303 Akvarell
    Utrop: 2.000 kr

    19 jan kl 18:57