KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar
Aktuella artister: Hjalmar Falk • Siri Magnus-Lagercrantz • Olof Walfrid Nilsson • Lennart Roupe • Erik Viktorson
6678 Akvarell
Utrop: 500 kr
19 jan kl 18:52 -
6382 Akvarell
Utrop: 500 kr
19 jan kl 20:26 -
6303 Akvarell
Utrop: 2.000 kr
19 jan kl 18:57
6303 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrbro-Stockholm. Akvarell, bildmått: 18x32 cm, yttermått inklusive ram: 46x59
Utrop: 2.000 kr
19 januari kl 18:57
7048 Akvarell
Utrop: 500 kr
19 jan kl 18:49 -
6381 Akvarell
Utrop: 700 kr
19 jan kl 20:22 -
6578 Akvarell
Utrop: 500 kr
19 jan kl 20:22
7080 Blandteknik
Utrop: 600 kr
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Utrop: 500 kr
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Utrop: 500 kr
19 jan kl 19:12
6537 Blyerts
Utrop: 500 kr
19 jan kl 19:22 -
6485 Pasteller
Utrop: 700 kr
19 jan kl 19:24
- Metropol Tipsar
6303 Akvarell
Utrop: 2.000 kr
19 jan kl 18:57