KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar
Aktuella artister: Åke Wilhelm Andersson • Maria Hagelby • Robert Högfeldt • Olof Walfrid Nilsson
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22 -
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Utrop: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29 -
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Utrop: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Utrop: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:20

