Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar



Aktuella artister: Ã…ke Wilhelm Andersson â€¢ Maria Hagelby â€¢ Robert Högfeldt â€¢ Olof Walfrid Nilsson
  • 6381 Akvarell
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:22
  • 8033 Akvarell
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
    Utrop: 1.500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:29
  • 8070 Blandteknik
    4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
    Utrop: 800 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:33
  • 8063 Collage
    Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
    Utrop: 500 kr
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:20




Ladda ner broschyr