KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar
Aktuella artister: Maks Belinsky • Erland Cullberg • Harald Lindberg • Mats Mason • Maurice Moberg • Frans Wilhelm Odelmark • Claus Wallner
6133 Akvarell
Utrop: 500 kr
25 mars kl 19:33 -
7133 Akvarell
Utrop: 800 kr
25 mars kl 20:34 -
5029 Akvarell
Utrop: 500 kr
25 mars kl 19:53
6395 Akvarell
Maks Belinsky (f. 1985), Ukraina. ”Autogrill nära Bologna”. Signerad, daterad -06. Akvarell. Bildmått: ca 19,5x33,5 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet "Art for the Future". Yttermått inklusive ram: 32x46 cm
Utrop: 1.500 kr
25 mars kl 20:32
6395 Akvarell
Utrop: 1.500 kr
25 mars kl 20:32 -
6129 Akvarell
Utrop: 500 kr
25 mars kl 19:26 -
7132 Akvareller
Utrop: 800 kr
Aktuellt bud: 500 kr
25 mars kl 20:08
7089 Blandteknik
Utrop: 500 kr
25 mars kl 18:11 -
6389 Blandteknik
Utrop: 500 kr
25 mars kl 18:46 -
6388 Blandteknik
Utrop: 500 kr
25 mars kl 18:44
6289 Blandteknik
Utrop: 500 kr
25 mars kl 19:17 -
7113 Blandteknik
Utrop: 500 kr
25 mars kl 20:27 -
7134 Gouache
Utrop: 500 kr
25 mars kl 18:03
4083 Pastell
Utrop: 700 kr
Aktuellt bud: 300 kr
25 mars kl 19:44 -
6098 Teckning
Utrop: 500 kr
25 mars kl 19:51
- Metropol Tipsar
6395 Akvarell
Utrop: 1.500 kr
25 mars kl 20:32