ÖVRIGT / Speglar
9151 Golvspegel
mässing. Höjd: 166 cm
Utrop: 1.000 kr
2 feb kl 18:35 -
9129 Golvspegel
Rotting. Höjd: 143 cm
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 300 kr
2 feb kl 18:18 -
9139 Spegel
1800-tal, Förgylld, Nyrokoko, 70x55
Utrop: 500 kr
2 feb kl 20:39
9278 Spegel
putti förgylld, 130x66
Utrop: 2.000 kr
2 febuari kl 20:27
9138 Spegel
mahogny, Karl Johan, 72x41
Utrop: 500 kr
2 feb kl 19:33 -
9289 Spegel
Metallram, 70x50 cm
Utrop: 600 kr
2 feb kl 18:07 -
9278 Spegel
putti förgylld, 130x66
Utrop: 2.000 kr
2 feb kl 20:27
9296 Spegel
sent 1800-tal, Putto, 130x93
Utrop: 2.000 kr
2 feb kl 18:21
- Metropol Tipsar
9296 Spegel
sent 1800-tal, Putto, 130x93
Utrop: 2.000 kr
2 feb kl 18:21 -
9278 Spegel
putti förgylld, 130x66
Utrop: 2.000 kr
2 feb kl 20:27