ÖVRIGT / Speglar

  • 2032 Solspegel
    diameter: 35cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    24 jan kl 19:37
  • 5182 Spegel
    128x53cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    24 jan kl 20:16
  • 5132 Spegel
    1800-tal, 124x67 cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    24 jan kl 18:31
  • 5304 Spegel
    1920-tal, Intarsia, 95x64 cm
    Utrop: 300 - 800 kr

    24 jan kl 19:33
  • 5133 Spegel
    Förgylld, 96x43 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    24 jan kl 18:04
  • 4235 Spegel
    Förgyllt/bronserad, nyrokoko, 65x75cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    24 jan kl 19:20
  • 5235 Spegel
    Guldfärgad, 134x50 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    24 jan kl 19:20
  • 5303 Spegel
    Oval, 75x55 cm
    Utrop: 100 - 400 kr

    24 jan kl 20:29
  • 5183 Spegel
    Teak, 112x44cm
    Utrop: 400 - 600 kr

    24 jan kl 19:45