ÖVRIGT / Speglar

  • 9151 Golvspegel
    mässing. Höjd: 166 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    2 feb kl 18:35
  • 9129 Golvspegel
    Rotting. Höjd: 143 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    2 feb kl 18:18
  • 9139 Spegel
    1800-tal, Förgylld, Nyrokoko, 70x55
    Utrop: 500 kr

    2 feb kl 20:39

    9296 Spegel

    sent 1800-tal, Putto, 130x93

    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    2 febuari kl 18:21

  • 9138 Spegel
    mahogny, Karl Johan, 72x41
    Utrop: 500 kr

    2 feb kl 19:33
  • 9289 Spegel
    Metallram, 70x50 cm
    Utrop: 600 kr

    2 feb kl 18:07
  • 9278 Spegel
    putti förgylld, 130x66
    Utrop: 2.000 kr

    2 feb kl 20:27
  • 9296 Spegel
    sent 1800-tal, Putto, 130x93
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    2 feb kl 18:21
  • Metropol Tipsar
  • 9278 Spegel
    putti förgylld, 130x66
    Utrop: 2.000 kr

    2 feb kl 20:27
  • 9296 Spegel
    sent 1800-tal, Putto, 130x93
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    2 feb kl 18:21