ÖVRIGT / Speglar

  • 3508 Spegel
    + konsolbord, Empirestil. Höjd: 214+ 63
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 19:13
  • 3077 Spegel
    bronserad ram, 104x117 cm
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    27 sept kl 19:31
  • 1026 Spegel
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    27 sept kl 19:15

    1026 Spegel

    Estrid Ericson tillskriven, Firma Svenskt Tenn. Ramen tygklädd, förgylld list. 60x66cm

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    27 september kl 19:15

  • 4117 Spegel
    Gustaviansk stil, Förgylld, 80x56
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:48
  • 4297 Spegel
    NK, Etiketterad, Funkis, 1930-tal. Diameter: 90 cm
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    27 sept kl 20:41
  • 4488 Spegel
    omkring 1900,165x58 cm
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:42
  • 4338 Spegel
    Senempire, 60x73 cm
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 20:50
  • 4293 Spegel
    sent 1800-tal, förgylld, 72x55 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 20:37
  • Metropol Tipsar
  • 4297 Spegel
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    27 sept kl 20:41
  • 1026 Spegel
    Utrop: 4.000 kr

    27 sept kl 19:15
  • 3508 Spegel
    Utrop: 2.000 kr

    27 sept kl 19:13