Konstnärer & Designers
Sålda föremål av Carl Magnus
Hitta fler föremål av Carl Magnus i www.auktionsprisbanken.se
5118 Akryl
Såld: 2.600 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
4591 Etsning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 maj 2012 -
4140 Akvarell
Carl Magnus (f. 1943), Komposition, 37x27
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 mars 2010
8410 Färglitografi
Carl Magnus (f. 1943), -78, Komposition, 60x87
Såld: 650 kr
Såldes den 8 februari 2010 -
4477 Konstmapp
Såld: 600 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
4592 Färglitografi
Carl Magnus (f. 1943), 1978, 96/125, 55x76
Såld: 300 kr
Såldes den 7 maj 2012