KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar

Aktuella artister: Oskar Bergman  Ingegerd Beskow  Robert Högfeldt  Frans Lindström  Helmer Osslund  John Österlund  Sven X-et Erixson
  • 6189 Akvarell
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 20:58
  • 5006 Akvarell
    Ingegerd Beskow (1887-1978), Stadsgårdskajen, 37x54
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    29 augusti kl 20:02
  • 6130 Akvarell
    Oidentifierad konstnär, Pandor, Kina, 70x27
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 18:19
  • 6238 Akvarell
    Oskar Bergman (1879-1963), Stilleben, 22x28
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    29 augusti kl 20:47
  • 3402 Akvarell
    signerad, Sundbyberg, motivet. 20x25
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    29 augusti kl 18:17
  • 6219 Akvarell
    signerad. Vinter, 19x23
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:32
  • 1099 Akvareller
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    29 augusti kl 20:44
  • 5059 Blyerts
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 18:34
  • 7012 Färgkrita
    Utrop: 60.000 kr
    Just nu: 49.000 kr

    29 augusti kl 19:11
  • 7005 Gouache
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 6.000 kr

    29 augusti kl 18:06
  • 4169 Pastell
    John Österlund (1875-1953), Porträtt, 69x48
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 20:16
  • 6196 Pastell
    signerad, porträtt, signerad, 53x42
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

    29 augusti kl 18:25
  • Metropol Tipsar
  • 5006 Akvarell
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    29 augusti kl 20:02
  • 7005 Gouache
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 6.000 kr

    29 augusti kl 18:06
  • 7012 Färgkrita
    Utrop: 60.000 kr
    Just nu: 49.000 kr

    29 augusti kl 19:11