KONST

    1008 Litografi

    Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. "Lecuyére" 1960. Signerad, numrerad 137/200. Bildmått: 50x63, yttermått inklusive ram: 58x73 cm

    Utrop: 25.000 kr
    Pris just nu 19.500 kr

    27 september kl 19:38

  • 4539 Affischer
    3 st, Cirkus, yttermått inklusive ram: 62x47 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:15
  • 3008 Akryl
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:24
  • 4005 Akryl
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 18:57
  • 4006 Akryl
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 19:09
  • 4013 Akryl
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:29
  • 2092 Akryl
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 19:04
  • 2048 Akvarell
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:33
  • 4245 Akvarell
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:05
  • 4232 Akvarell
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:44
  • 4219 Akvarell
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:49
  • 2009 Akvarell
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 20:05
  • 2032 Akvarell
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:03

    1009 Oljemålning

    Porträtt av konung Karl XII iklädd blå rock, harnesk och svart lindhalsduk. Olja på pannå, 1700-talets början. Ej signerad. Samtida ram. 40x27 cm, yttermått inklusive ram: 55x42 cm

    Utrop: 20.000 kr
    Pris just nu 10.500 kr

    27 september kl 19:04

  • 2014 Akvarell
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:04
  • 4383 Akvarell
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:28
  • 4249 Akvarell
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:36
  • 4123 Akvarell
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:58
  • 4577 Akvarell
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:35
  • 4169 Akvarell
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 18:58
  • 4281 Akvarell
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:35
  • 4020 Akvarell
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 19:21
  • 4066 Akvarell
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:41
  • 4376 Akvarell
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:08
  • 2068 Akvarell
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 18:55
  • 2045 Akvarell
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:50

    1002 Skulptur

    Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. "La nachita delgi animale", förgylld keramik. Signerad 1978,64x41 cm, marmorsockel

    Utrop: 12.000 kr
    Pris just nu 10.000 kr

    27 september kl 19:08

  • 2046 Akvarell
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:13
  • 2042 Akvarell
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:04
  • 2044 Akvarell
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:40
  • 2043 Akvarell
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:49
  • 2041 Akvarell
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:22
  • 2005 Akvarell
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    27 sept kl 18:45
  • 3326 Akvareller
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:44
  • 3078 Akvareller
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:59
  • 4118 Blandteknik
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:08
  • 4255 Blandteknik
    Utrop: 100 - 800 kr

    27 sept kl 20:27
  • 4128 Blandteknik
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:18
  • 3015 Blandteknik
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    27 sept kl 20:24

    1018 Pastell

    Roberto Matta (1911-2002), Frankrike. Signerad, figurkomposition, 69x52, yttermått inklusive ram: 81x62 cm

    Utrop: 20.000 kr
    Pris just nu 10.000 kr

    27 september kl 20:31

  • 3007 Blandteknik
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:24
  • 2080 Blandteknik
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 18:56
  • 4509 Blandteknik
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr

    27 sept kl 19:52
  • 4198 Blandteknik
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:29
  • 7200 Blandteknik
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr

    27 sept kl 19:19
  • 4248 Blandteknik
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:12
  • 4247 Blandteknik
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:08
  • 4437 Blandteknik
    Utrop: 100 - 800 kr

    27 sept kl 18:43
  • 4029 Blandteknik
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:36
  • 2076 Blandteknik
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    27 sept kl 19:07
  • 4465 Blandteknik
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:01
  • 1010 Blandteknik
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 20:05

    1014 Oljemålning

    Pelle Åberg (1909-1964), Sverige. Signerad, Folkvimmel. Olja på pannå, 27x21, yttermått inklusive ram: 47x42 cm

    Utrop: 12.000 kr
    Pris just nu 7.800 kr

    27 september kl 19:16

  • 3037 Blandteknik
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    27 sept kl 20:06
  • 4292 Blandteknik
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:12
  • 3400 Blandteknik
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 19:40
  • 4239 Blandteknik / ..
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:22
  • 4035 Blandteknik / ..
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:48
  • 4406 Brevpress/skul..
    sten och mässing. Höjd: 16 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:20
  • 4058 Carborundumets..
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    27 sept kl 18:02
  • 4256 Carborundumets..
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:26
  • 4113 Collage
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:30
  • 4192 Dalahäst
    Bemålad. Höjd: 9 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    27 sept kl 20:53
  • 4550 Dalahästar
    2 st, 13-15cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:48
  • 4215 Emaljmålning
    Signerad LG, 57x90 cm, oramad
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 19:20

    1027 Oljemålning

    Stellan Mörner (1896-1979), Sverige. Signerad, daterad -47, duk, 27x35, yttermått inklusive ram: 46x54 cm

    Utrop: 10.000 kr
    Pris just nu 6.800 kr

    27 september kl 19:32

  • 3075 Emaljmålning
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    27 sept kl 20:56
  • 4191 Etsning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 19:10
  • 2051 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:18
  • 2052 Etsning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 18:42
  • 2100 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:09
  • 7144 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 19:34
  • 2063 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    27 sept kl 18:36
  • 2094 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:57
  • 4081 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:22
  • 4424 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:49
  • 4591 Etsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 18:45
  • 4379 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:22

    1003 Tusch

    George Keyt (1901-1993), Sri Lanka. Kvinnor. Signerad, daterad -72. Bildmått: 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 32x43 cm

    Utrop: 10.000 kr
    Pris just nu 6.800 kr

    27 september kl 20:31

  • 1024 Etsning
    Utrop: 2.600 - 3.000 kr

    27 sept kl 20:04
  • 4588 Etsning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:45
  • 4414 Färgetsning
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    27 sept kl 20:51
  • 4413 Färgetsning
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    27 sept kl 20:48
  • 4064 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:22
  • 3500 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:54
  • 4280 Färgetsning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:15
  • 4365 Färgetsning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 19:22
  • 2016 Färgetsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:16
  • 2002 Färgetsning
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:28
  • 4165 Färgetsningar
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    27 sept kl 20:14
  • 4080 Färgkrita
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:27

    1012 Pastell

    Eerik Haamer (1908-1994), Sverige. Blomster. Signerad. Pastell, bildmått: 60x43cm, yttermått inklusive ram: 75x57cm

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 6.400 kr

    27 september kl 19:47

  • 4132 Färgkrita
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 19:32
  • 4133 Färgkrita
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:01
  • 2095 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:35
  • 2054 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 20:48
  • 4290 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:41
  • 4173 Färglitografi
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:58
  • 2101 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:14
  • 2091 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 20:28
  • 3317 Färglitografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 18:32
  • 2077 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:51
  • 2102 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 20:04
  • 4418 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:07

    1017 Oljemålning

    Tommy Carlsson, Kulan. Signerad, uppfodrad duk, bildmått: 26x27, yttermått inklusive ram: 33x33 cm

    Utrop: 8.000 kr
    Pris just nu 5.800 kr

    27 september kl 20:14

  • 2078 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:01
  • 4278 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 20:10
  • 4026 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:27
  • 2062 Färglitografi
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:11
  • 2096 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:32
  • 4417 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:41
  • 2097 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:53
  • 2012 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.600 kr

    27 sept kl 20:51
  • 4287 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:17
  • 4152 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:38
  • 4073 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:45
  • 4153 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 18:13

    1029 Oljemålning

    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, flodhäst, "Vänner". Olja på duk, 35x34cm, yttermått inklusive ram: 39x39cm

    Utrop: 8.000 kr
    Pris just nu 4.800 kr

    27 september kl 20:42

  • 2066 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:04
  • 3498 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:45
  • 2072 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:13
  • 4124 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:03
  • 4151 Färglitografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 18:52
  • 3031 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 18:11
  • 4423 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:31
  • 4420 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:14
  • 4246 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 18:08
  • 2098 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 20:12
  • 4197 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:05
  • 1022 Färglitografi
    Utrop: 3.000 - 3.600 kr

    27 sept kl 19:13

    2006 Oljemålning

    Nadezda Streltsova (f. 1973), Ryssland. Stockholmsmotiv, "Hotel diplomat, Strandvägen". Signerad. Olja på duk, 65x75cm, oramad

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 4.000 kr

    27 september kl 19:44

  • 1032 Färglitografi
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr

    27 sept kl 20:39
  • 4199 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:44
  • 2035 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 19:52
  • 8101 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    27 sept kl 19:45
  • 4561 Färglitografi
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:12
  • 4473 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 20:03
  • 4333 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:35
  • 4021 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:41
  • 4560 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:08
  • 4544 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:28
  • 2001 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 19:40
  • 4148 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    27 sept kl 19:16

    1034 Oljemålning

    Nicolas-Phillipe Dupuy (1650-1711), tillskriven. Kvinnoporträtt, föreställer enligt uppgift medlem i släkten Staël von Holstein. Ej signerad. Olja på duk, dubblerad, ca 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 49x39 cm

    Utrop: 5.000 kr
    Pris just nu 3.800 kr

    27 september kl 19:32

  • 1030 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 20:41
  • 4590 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:19
  • 2079 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 18:31
  • 4586 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:33
  • 4426 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    27 sept kl 18:45
  • 4075 Färglitografier
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 19:58
  • 3321 Färglitografier
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    27 sept kl 18:38
  • 3318 Färglitografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:36
  • 3357 Färglitografier
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:05
  • 4074 Färglitografier
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:04
  • 2003 Färglitografier
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 20:55
  • 4496 Filmplansch
    yttermått inklusive ram: 103x72 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:21

    1022 Färglitografi

    Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, numrerad 228/285. Färglitografi, bildmått: 53x64, yttermått inklusive ram: 70x93 cm

    Utrop: 3.600 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    27 september kl 19:13

  • 2087 Fotografi
    Utrop: 100 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:00
  • 2083 Fotografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    27 sept kl 18:51
  • 4149 Fotografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 18:40
  • 2084 Fotografi
    Utrop: 100 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:09
  • 2085 Fotografi
    Utrop: 100 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:26
  • 2081 Fotografi
    Utrop: 100 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:17
  • 2082 Fotografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 200 kr

    27 sept kl 18:34
  • 2086 Fotografi
    Utrop: 100 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:43
  • 4139 Fotokonst
    Utrop: 2.000 - 2.600 kr

    27 sept kl 18:19
  • 4003 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 18:34
  • 3003 Gicléetryck
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:24
  • 4012 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 20:18

    2007 Oljemålning

    Slava Kliuchnikov (f. 1956), Signerad, daterad 1956, "Stockholm". Olja på duk, 45x65cm, oramad

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    27 september kl 20:03

  • 4001 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 18:11
  • 4014 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 20:41
  • 3004 Gicléetryck
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:24
  • 3010 Gicléetryck
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:24
  • 4008 Gicléetryck
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 19:32
  • 4004 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 18:46
  • 4010 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 19:55
  • 3005 Gicléetryck
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:24
  • 4011 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 20:06
  • 3001 Gicléetryck
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:24
  • 3011 Gicléetryck
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:24
  • 4002 Gicléetryck
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 18:23

    3075 Emaljmålning

    WALLINA (f. 1940), Sverige. Signerad. Verso a verso. Yttermått inklusive ram: 54x55 cm

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    27 september kl 20:56

  • 3002 Gicléetryck
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:24
  • 4402 Gouache
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:33
  • 4556 Grafiskt blad
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:37
  • 2073 Litografi
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:31
  • 3485 Litografi
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 19:13
  • 1008 Litografi
    Utrop: 20.000 - 25.000 kr

    27 sept kl 19:38
  • 4102 Litografier
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 18:05
  • 2069 Litografisk ka..
    Utrop: 100 - 800 kr

    27 sept kl 20:55
  • 4107 Miniatyr
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 18:39
  • 4372 Miniatyrer
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 19:06
  • 4373 Miniatyrer
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:59
  • 4180 Miniatyrmålning
    yttermått inklusive ram: 9,5x7
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 18:15

    1025 Oljemålning

    Marjatta Sarasalo (f. 1930), Finland. Signerad, daterad 1993. Olja på duk, 43x40, yttermått inklusive ram: 46x43 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.400 kr

    27 september kl 19:49

  • 4119 Olja / akvarel..
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 19:46
  • 4286 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:11
  • 4067 Oljemålning
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 18:41
  • 3059 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 18:24
  • 4126 Oljemålning
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 18:05
  • 4599 Oljemålning
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:27
  • 4188 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:17
  • 4019 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 18:43
  • 4284 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:11
  • 2064 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:53
  • 3507 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:39
  • 4415 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:12

    1024 Etsning

    Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad EA. Bildmått: 38x29, yttermått inklusive ram: 69x52 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.400 kr

    27 september kl 20:04

  • 2013 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 20:03
  • 4141 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:50
  • 4129 Oljemålning
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    27 sept kl 19:58
  • 4022 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 19:47
  • 2036 Oljemålning
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 20:35
  • 4115 Oljemålning
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:50
  • 4063 Oljemålning
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr

    27 sept kl 20:14
  • 2028 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:07
  • 2026 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 20:16
  • 2010 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:23
  • 5316 Oljemålning
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 19:35
  • 4490 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:09

    2008 Oljemålning

    Guena Rogozny (1948-2001), Ryssland. Signerad, "utsikt mot stadshus och riksdagshus. Olja på duk, 83x109cm, oramad

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.000 kr

    27 september kl 20:42

  • 4380 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:37
  • 2056 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 18:02
  • 2053 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 19:12
  • 2060 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:03
  • 4172 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 18:23
  • 4065 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:35
  • 4157 Oljemålning
    Utrop: 100 - 800 kr

    27 sept kl 18:39
  • 4059 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:18
  • 2074 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 19:45
  • 3517 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:40
  • 4375 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 18:15
  • 2017 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:23

    4139 Fotokonst

    Erik Berglin (f. 1980), Sverige. "Bird #55" Alavda Arvensis. Signerad, numrerad 1/30,2010. Bildmått: 60x80, yttermått inklusive ram: 83x23, + intyg

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    27 september kl 18:19

  • 4416 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:27
  • 2008 Oljemålning
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    27 sept kl 20:42
  • 3377 Oljemålning
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 18:15
  • 2004 Oljemålning
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 18:25
  • 4125 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 19:52
  • 4054 Oljemålning
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:42
  • 4592 Oljemålning
    Utrop: 100 - 800 kr

    27 sept kl 19:44
  • 5391 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 20:04
  • 5315 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 19:20
  • 3512 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 20:00
  • 4147 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 18:34
  • 2071 Oljemålning
    Utrop: 600 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:35

    7200 Blandteknik

    John Jon-And (1889-1941), Sverige. "Restaurant". Signerad. Blandteknik på pannå, 28x48 cm, yttermått inklusive ram: 47x66 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    27 september kl 19:19

  • 4077 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:05
  • 4511 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 18:32
  • 4510 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 18:20
  • 1028 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 18:37
  • 5299 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:11
  • 4127 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 19:27
  • 4079 Oljemålning
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 20:37
  • 4050 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:48
  • 4056 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 19:48
  • 4057 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 19:18
  • 2061 Oljemålning
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:27
  • 4475 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:36

    4509 Blandteknik

    Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Signerad, daterad 72, fåglar. Blandteknik, bildmått: 18x31cm, yttermått inklusive ram: 35x46cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    27 september kl 19:52

  • 4381 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:35
  • 4142 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:34
  • 2055 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 20:58
  • 4474 Oljemålning
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    27 sept kl 19:31
  • 4146 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:42
  • 4498 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 18:52
  • 3069 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:48
  • 3121 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    27 sept kl 20:49
  • 1029 Oljemålning
    Utrop: 5.000 - 8.000 kr

    27 sept kl 20:42
  • 4495 Oljemålning
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 19:57
  • 4134 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:10
  • 4540 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 18:24

    4063 Oljemålning

    Carl Brandt (1852-1930), Vinterlandskap med härbre. Signerad, daterad 1902. Olja på duk, 66x98, yttermått inklusive ram: 89x122 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    27 september kl 20:14

  • 1025 Oljemålning
    Utrop: 2.600 - 3.000 kr

    27 sept kl 19:49
  • 4422 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:28
  • 4078 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 19:31
  • 2006 Oljemålning
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 4.000 kr

    27 sept kl 19:44
  • 1034 Oljemålning
    Utrop: 4.000 - 5.000 kr

    27 sept kl 19:32
  • 4048 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:09
  • 4282 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:26
  • 3421 Oljemålning
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 20:46
  • 4485 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 20:42
  • 4377 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 19:54
  • 4082 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:21
  • 4195 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 20:57

    1032 Färglitografi

    Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, numrerad 331/350, "min atelje i Paris" mm: 57x40cm, yttermått inklusive ram: 76x59cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    27 september kl 20:39

  • 4047 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:17
  • 4046 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:19
  • 4045 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:50
  • 4384 Oljemålning
    Utrop: 100 - 800 kr

    27 sept kl 20:47
  • 4017 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 18:59
  • 4595 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:51
  • 4044 Oljemålning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 18:27
  • 2058 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:22
  • 4018 Oljemålning
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    27 sept kl 20:56
  • 4494 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:03
  • 4554 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 18:32
  • 4596 Oljemålning
    Utrop: 100 - 800 kr

    27 sept kl 18:14

    4413 Färgetsning

    Astrid Sylwan (f. 1970), Sverige. Signerad, numrerad 44/70, "I". Bildmått: 24,5x24,5, yttermått inklusive ram: 56x42 cm

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    27 september kl 20:48

  • 4131 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:54
  • 2075 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 18:37
  • 4251 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:36
  • 3250 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:44
  • 2025 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:19
  • 4070 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:59
  • 4062 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:17
  • 4025 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:38
  • 8137 Oljemålning
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 19:07
  • 1014 Oljemålning
    Utrop: 8.000 - 12.000 kr

    27 sept kl 19:16
  • 4370 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:32
  • 4371 Oljemålning
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 18:40

    4414 Färgetsning

    Astrid Sylwan (f. 1970), Sverige. Signerad, numrerad 44/70, "2". Bildmått: 24,5x24,5, yttermått inklusive ram: 56x42 cm

    Utrop: 2.600 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    27 september kl 20:51

  • 2047 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:44
  • 1009 Oljemålning
    Utrop: 20.000 kr
    Aktuellt bud: 10.500 kr

    27 sept kl 19:04
  • 4156 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:57
  • 4024 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:35
  • 4589 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:22
  • 4499 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:05
  • 4597 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:50
  • 2007 Oljemålning
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    27 sept kl 20:03
  • 1027 Oljemålning
    Utrop: 7.000 - 10.000 kr

    27 sept kl 19:32
  • 8165 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:01
  • 4187 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 20:30
  • 2027 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 400 kr

    27 sept kl 19:31

    2012 Färglitografi

    Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Båtar. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 52x63cm, yttermått inklusive ram: 71x80cm

    Utrop: 1.000 kr
    Pris just nu 1.600 kr

    27 september kl 20:51

  • 1017 Oljemålning
    Utrop: 6.000 - 8.000 kr

    27 sept kl 20:14
  • 4594 Oljemålning
    Utrop: 100 - 800 kr

    27 sept kl 19:43
  • 4016 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 20:54
  • 4130 Oljemålningar
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:21
  • 4171 Oljemålningar
    Utrop: 500 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:02
  • 3401 Oljemålningar
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 19:41
  • 4049 Oljemålningar
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 19:54
  • 4023 Oljemålningar
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:12
  • 4196 Oljemålningar
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 20:50
  • 4289 Pastell
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    27 sept kl 18:22
  • 1012 Pastell
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 6.400 kr

    27 sept kl 19:47
  • 2015 Pastell
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:21
  • 4145 Pastell
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.400 kr

    27 sept kl 18:14
  • 4250 Pastell
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:06
  • 4535 Pastell
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 20:50
  • 1018 Pastell
    Utrop: 20.000 kr
    Aktuellt bud: 10.000 kr

    27 sept kl 20:31
  • 4051 Porslinstavla
    Utrop: 300 - 700 kr

    27 sept kl 18:38
  • 2049 Skissblock
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 19:04
  • 3014 Skulptur
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 20:24
  • 4083 Skulptur
    A Olson, Rorsman, järn. Höjd: 24 cm
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    27 sept kl 20:19
  • 4240 Skulptur
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 18:42
  • 4444 Skulptur
    Bing & Grøndahl, kid. Höjd: 17 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:50
  • 4084 Skulptur
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:16
  • 4230 Skulptur
    Hutschenreuther, Falk. Höjd: 30 cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:47
  • 4236 Skulptur
    Isbjörn. Längd: längd. 28, höjd: 26 cm
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 20:58
  • 4330 Skulptur
    Karin Koutny, Gips, 1954,53/100. Höjd: 41 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:39
  • 4329 Skulptur
    Keramik, Simon, Söholm. Höjd: 17 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 20:03
  • 4443 Skulptur
    Konstglas, Studio Åhus. Längd: 14 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:31
  • 4480 Skulptur
    Konstmassa, Austin Inc 1961, kyssen. Höjd: 29cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:40
  • 4112 Skulptur
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:13
  • 4547 Skulptur
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 18:14
  • 1002 Skulptur
    Utrop: 12.000 kr
    Aktuellt bud: 10.000 kr

    27 sept kl 19:08
  • 4534 Skulptur
    silver, Hatt, Mexico. Vikt: 145g.
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 18:28
  • 4470 Skulptur
    Wetterlund. Signerad, barn. Längd: 16cm, höjd: 14cm
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 18:18
  • 4170 Skulpturer
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:49
  • 4433 Skulpturer
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 18:39
  • 4332 Skulpturer
    3 st, Buddha, metall och trä. Höjd: 6-23 cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:01
  • 4265 Skulpturer
    3 st, Kina. Höjd: 22-25cm
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:22
  • 3196 Skulpturer
    3 st. DAO, 18 - 28. Höjd: ca 16,5-27 cm
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 19:41
  • 4277 Skulpturer
    6 st, Kina, mässing. Höjd: 7-9cm
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 19:04
  • 4385 Teckning
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:32
  • 2040 Teckningar
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 18:09
  • 2038 Teckningar
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 18:37
  • 2039 Teckningar
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:27
  • 2050 Teckningar
    Per Landström (1910-1999), Sverige. Oramade lösa blad
    Utrop: 100 - 600 kr

    27 sept kl 19:08
  • 4241 Träskulptur
    Älg, 1957. Höjd: 26 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 20:58
  • 4546 Träskulptur
    Signerad. Längd: 38. Djup: 17 cm, höjd: 25 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    27 sept kl 19:46
  • 2018 Träsnitt
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    27 sept kl 20:47
  • 2020 Träsnitt
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:57
  • 2019 Träsnitt
    Utrop: 500 - 800 kr

    27 sept kl 19:58
  • 2011 Träsnitt
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    27 sept kl 18:44
  • 2034 Träsnitt
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 19:22
  • 2057 Träsnitt
    Utrop: 300 - 800 kr

    27 sept kl 20:13
  • 2070 Träsnitt
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    27 sept kl 18:30
  • 4154 Träsnitt
    Utrop: 300 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    27 sept kl 18:45
  • 4288 Tusch
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:32
  • 1003 Tusch
    Utrop: 7.000 - 10.000 kr

    27 sept kl 20:31
  • 4252 Tusch
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 18:48
  • 4368 Tusch
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 18:27
  • 4150 Tusch
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 18:30
  • 4155 Tusch
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 18:46
  • 4144 Tusch
    Utrop: 100 - 300 kr

    27 sept kl 19:11
  • 4143 Tusch
    Utrop: 100 - 500 kr

    27 sept kl 19:16
  • 4295 Tusch
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    27 sept kl 20:48
  • 4298 Tusch
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 19:51
  • 2021 Tusch
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    27 sept kl 19:06
  • 2023 Tusch
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 18:21
  • 2022 Tusch
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    27 sept kl 18:02
  • 4201 Väggskulptur
    Tord Olsson, Bemålat trä, päron, 52x42 cm
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    27 sept kl 20:55
  • Metropol Tipsar
  • 4474 Oljemålning
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    27 sept kl 19:31
  • 4018 Oljemålning
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    27 sept kl 20:56
  • 2023 Tusch
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 18:21
  • 4298 Tusch
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 19:51
  • 1030 Färglitografi
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 20:41
  • 4535 Pastell
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 20:50
  • 1010 Blandteknik
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 20:05
  • 4057 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 19:18
  • 4056 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    27 sept kl 19:48