KONST

    2004 Färglitografi

    Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Vita vinbär. Signerad, numrerad 27/267, daterad -84. Motivet: 50x76,5 cm, yttermått inklusive ram: 63x87 cm

    Utrop: 8.000 kr
    Pris just nu 6.000 kr

    22 mars kl 18:02

  • 5573 Affisch
    Miro, yttermått inklusive ram: 82x62, Sala Pelaires
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:52
  • 2003 Affisch
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:23
  • 5572 Affischer
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    8 mars kl 19:34
  • 5344 Akvarell
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:39
  • 5117 Akvarell
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    8 mars kl 20:34
  • 5125 Akvarell
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:21
  • 5226 Akvarell
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    8 mars kl 19:17
  • 4052 Akvarell
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:34
  • 5126 Akvarell
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 20:16
  • 4201 Blandteknik
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:16
  • 5103 Blandteknik
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    8 mars kl 19:40
  • 5336 Blandteknik
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:36

    5119 Oljemålning

    Karl Cederberg (1861-1904), Sverige. Skogsbäck. Signerad, daterad -85. Olja på duk, 53x76 cm, yttermått inklusive ram: 78x102 cm

    Utrop: 8.000 kr
    Pris just nu 5.800 kr

    8 mars kl 18:27

  • 4104 Blandteknik
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    8 mars kl 19:28
  • 2002 Blandteknik
    Utrop: 1.000 - 2.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:05
  • 2017 Blandteknik
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:57
  • 5338 Blandteknik
    Utrop: 100 - 600 kr

    8 mars kl 18:35
  • 5123 Blandteknik
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    8 mars kl 18:44
  • 5274 Blandteknik
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 20:08
  • 5515 Blandteknik / ..
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.500 kr

    8 mars kl 19:27
  • 5195 Diorama
    Japan, yttermått inklusive ram: 62x88 cm
    Utrop: 300 - 800 kr

    8 mars kl 19:16
  • 5306 Dockor
    2 st, Trä, Bemålade, Irak. Höjd: 19-20,1970-tal
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 20:58
  • 2040 Etsning
    Utrop: 300 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:28
  • 4392 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:39
  • 2010 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:34

    5590 Oljemålning

    Alexander Fraser sr, Signerad, interiör. Olja på duk, 30x40, yttermått inklusive ram: 50x60 cm

    Utrop: 7.000 kr
    Pris just nu 5.800 kr

    8 mars kl 20:31

  • 5473 Etsning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 20:49
  • 2009 Etsningar
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:57
  • 2029 Färgetsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:06
  • 2030 Färgetsning
    Utrop: 300 - 600 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:42
  • 4115 Färgetsning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:42
  • 5001 Färgetsningar
    Utrop: 100 - 300 kr

    8 mars kl 19:42
  • 2050 Färgetsningar
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:03
  • 5014 Färglitografi
    Utrop: 100 - 600 kr

    8 mars kl 18:28
  • 5411 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    8 mars kl 19:30
  • 2015 Färglitografi
    Utrop: 3.600 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:54
  • 5094 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    8 mars kl 19:22
  • 2028 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:15

    2015 Färglitografi

    Alexander Calder (1898-1976), USA. Signerad, numrerad 44/100, komposition. Motivet: 56x74cm, yttermått inklusive ram: 75x92cm

    Utrop: 3.600 kr
    Pris just nu 3.000 kr

    22 mars kl 18:54

  • 4317 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:41
  • 4564 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:18
  • 2044 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:41
  • 4080 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:06
  • 5362 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:53
  • 4207 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:39
  • 2070 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 2.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:31
  • 2016 Färglitografi
    Utrop: 1.000 - 1.500 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:28
  • 2076 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:53
  • 4555 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:13
  • 5116 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    8 mars kl 19:33
  • 2024 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:46

    5052 Oljemålning

    Carl Anton (f. 1933), Sverige, "Storm i Skagerrak". Signerad, påskrift a tergo. Olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 141x110 cm, yttermått inklusive ram: ca 153x120 cm

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    8 mars kl 18:22

  • 4209 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:16
  • 2036 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:51
  • 2021 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:50
  • 2031 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:27
  • 2033 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.900 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:13
  • 5055 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    8 mars kl 18:26
  • 5056 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    8 mars kl 20:48
  • 4560 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:17
  • 2020 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:37
  • 2041 Färglitografi
    Utrop: 300 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:01
  • 2006 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.600 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:01
  • 2038 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:09

    5196 Skulptur

    Lisa Larson (f. 1931), Sverige. Beata ur serien ABC-Flickor, Gustavsberg 1958-1973, målad och delvis glaserad brun stengodslera. Längd: 19 cm

    Utrop: 2.200 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    8 mars kl 20:27

  • 4314 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:55
  • 2043 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:01
  • 2025 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:08
  • 2026 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:10
  • 2027 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:33
  • 2011 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:13
  • 5468 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:56
  • 5574 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:29
  • 5199 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    8 mars kl 18:55
  • 4320 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:58
  • 2013 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:39
  • 4141 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:37

    2043 Färglitografi

    Makode Linde (f. 1981), Sverige. Signerad, numrerad 48/65. Motivet: 31x25cm, yttermått inklusive ram: 43x33cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.000 kr

    22 mars kl 19:01

  • 2051 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:24
  • 4140 Färglitografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:45
  • 4458 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:40
  • 4121 Färglitografi
    Utrop: 100 - 500 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:07
  • 9055 Färglitografi
    Utrop: 700 kr
    Aktuellt bud: 350 kr

    8 mars kl 20:20
  • 2004 Färglitografi
    Utrop: 8.000 kr
    Aktuellt bud: 6.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:02
  • 5034 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:58
  • 5033 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:36
  • 5464 Färglitografi
    Utrop: 300 - 600 kr

    8 mars kl 19:24
  • 4556 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:27
  • 4334 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:59
  • 2018 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:39

    2044 Färglitografi

    Birgit Broms (1924-2008), Sverige. Signerad, numrerad 38/90, Skridskoåkare, bladets mått: 25x29, yttermått inklusive ram: 39x42 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 2.000 kr

    22 mars kl 19:41

  • 2022 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.600 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:05
  • 2023 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:55
  • 2045 Färglitografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:36
  • 2007 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:10
  • 2019 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:16
  • 5472 Färglitografier
    Utrop: 100 - 800 kr

    8 mars kl 20:36
  • 2001 Färgserigrafi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.400 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:16
  • 5431 Färgserigrafi
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    8 mars kl 18:21
  • 5124 Gouache
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 18:35
  • 5304 Ikoner
    2 st, Gips & Trä, 28x17 & 26x21 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    8 mars kl 20:15
  • 5302 Kopparstick
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:33
  • 4321 Litografi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:53

    5395 Oljemålning

    Bertil Öhlund (1923-2003), Sverige. Komposition. Signerad, daterad -61. Olja på duk, 97x116, yttermått inklusive ram: 110x118 cm

    Utrop: 3.000 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    8 mars kl 19:54

  • 2032 Litografi
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:50
  • 3267 Litografi
    Utrop: 500 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:18
  • 9137 Litografi
    Utrop: 100 - 700 kr

    8 mars kl 20:21
  • 2014 Litografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:47
  • 5467 Litografi
    Utrop: 100 - 300 kr

    8 mars kl 19:45
  • 5053 Oljemålning
    Utrop: 1.000 - 2.000 kr

    8 mars kl 18:19
  • 4306 Oljemålning
    Utrop: 300 - 700 kr

    8 mars kl 19:22
  • 5590 Oljemålning
    Utrop: 6.000 - 7.000 kr

    8 mars kl 20:31
  • 5311 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 250 kr

    8 mars kl 18:47
  • 5307 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:36
  • 5301 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 20:34
  • 5298 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:19

    2033 Färglitografi

    Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, numrerad 15/385, daterad -77. Motivet: 29x41, yttermått inklusive ram: 42x60 cm

    Utrop: 1.000 kr
    Pris just nu 1.900 kr

    22 mars kl 18:13

  • 5309 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 20:08
  • 5303 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 400 kr

    8 mars kl 20:58
  • 5300 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:08
  • 5305 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:51
  • 5351 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    8 mars kl 18:05
  • 5353 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    8 mars kl 19:31
  • 5349 Oljemålning
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    8 mars kl 18:37
  • 5032 Oljemålning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    8 mars kl 20:36
  • 5321 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    8 mars kl 20:10
  • 5057 Oljemålning
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    8 mars kl 18:06
  • 4099 Oljemålning
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    8 mars kl 18:54
  • 5115 Oljemålning
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    8 mars kl 18:09

    2036 Färglitografi

    John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige, Cadillac, PT, Monogramsignerad JEF, 1995. Motivet: 46x57, yttermått inklusive ram: 62x72 cm

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.700 kr

    22 mars kl 19:51

  • 5516 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    8 mars kl 19:53
  • 4308 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:26
  • 5121 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 20:08
  • 5396 Oljemålning
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    8 mars kl 20:42
  • 5395 Oljemålning
    Utrop: 2.000 - 3.000 kr

    8 mars kl 19:54
  • 5120 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 20:49
  • 5052 Oljemålning
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    8 mars kl 18:22
  • 5118 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    8 mars kl 19:38
  • 5081 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:05
  • 5401 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:45
  • 5036 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    8 mars kl 20:29
  • 2039 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:45

    2022 Färglitografi

    Ulf Greder (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 239/360. Motivet: 86x74cm, yttermått inklusive ram: 105x90cm

    Utrop: 1.000 kr
    Pris just nu 1.600 kr

    22 mars kl 18:05

  • 5354 Oljemålning
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    8 mars kl 19:24
  • 5397 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 18:46
  • 5071 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 20:14
  • 4112 Oljemålning
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    8 mars kl 19:52
  • 5541 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    8 mars kl 18:20
  • 5119 Oljemålning
    Utrop: 6.000 - 8.000 kr

    8 mars kl 18:27
  • 5142 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    8 mars kl 20:02
  • 5367 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 18:18
  • 4500 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 20:05
  • 5139 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    8 mars kl 20:44
  • 5105 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    8 mars kl 20:57
  • 5228 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    8 mars kl 19:24

    2006 Färglitografi

    Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 242/380, Gondolen. Motivet: 68x47, yttermått inklusive ram: 77x53 ca

    Utrop: 1.500 kr
    Pris just nu 1.600 kr

    22 mars kl 20:01

  • 5399 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    8 mars kl 19:45
  • 5144 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:36
  • 5454 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:29
  • 5073 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:22
  • 5072 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    8 mars kl 19:24
  • 5507 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:04
  • 5122 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:23
  • 5054 Oljemålning
    Utrop: 100 - 400 kr

    8 mars kl 19:26
  • 5460 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 20:59
  • 5459 Oljemålning
    Utrop: 100 - 600 kr

    8 mars kl 20:46
  • 5443 Oljemålning
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    8 mars kl 19:58
  • 5111 Oljemålning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 20:39

    5515 Blandteknik / collage

    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Kvinna. Signerad, 99x69, yttermått inklusive ram: 102x72 cm

    Utrop: 2.000 kr
    Pris just nu 1.500 kr

    8 mars kl 19:27

  • 5230 Oljemålning
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    8 mars kl 18:46
  • 5398 Oljemålning
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:29
  • 5090 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    8 mars kl 18:32
  • 4143 Oljemålning
    Utrop: 300 - 700 kr

    8 mars kl 20:25
  • 5070 Oljemålning
    Utrop: 500 - 800 kr

    8 mars kl 20:28
  • 5538 Oljemålning
    Utrop: 300 - 800 kr

    8 mars kl 18:07
  • 5276 Oljemålning
    Utrop: 300 - 600 kr

    8 mars kl 20:52
  • 5110 Oljemålning
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 800 kr

    8 mars kl 18:07
  • 4302 Oljemålningar
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:11
  • 5272 Oljemålningar
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:05
  • 5325 Oljemålningar
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:33
  • 5109 Oljemålningar
    Utrop: 300 - 600 kr

    8 mars kl 20:05
  • 5108 Oljemålningar
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    8 mars kl 19:13
  • 5369 Oljemålningar
    Utrop: 500 - 800 kr

    8 mars kl 20:37
  • 3038 Pastell
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:19
  • 4106 Pastell
    Utrop: 300 - 700 kr

    8 mars kl 19:32
  • 5141 Pasteller
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    8 mars kl 19:41
  • 4120 Sidenbroderi
    Utrop: 300 - 700 kr

    8 mars kl 19:29
  • 5445 Skulptur
    + vas, Kina. Höjd: 7-20 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 18:22
  • 5531 Skulptur
    Anatomiskt hjärta, Tyskland, Somso. Höjd: 33 cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    8 mars kl 20:44
  • 5066 Skulptur
    brons, Efter Juno. Höjd: 40 inkl sockel
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.100 kr

    8 mars kl 18:38
  • 5503 Skulptur
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 20:17
  • 5543 Skulptur
    Glas, björn, Hadeland glasverk. Höjd: 8cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 19:48
  • 5085 Skulptur
    Gustavsberg. Boris Stojkov, Fågel, Höjd: 9 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:07
  • 5196 Skulptur
    Utrop: 2.200 kr
    Aktuellt bud: 2.800 kr

    8 mars kl 20:27
  • 5204 Skulptur
    Lisa Larson (f. 1931), Sverige. Lejon. Höjd: 15cm
    Utrop: 300 - 800 kr

    8 mars kl 20:55
  • 5420 Skulptur
    Metall. Höjd: 28, nutida
    Utrop: 500 - 800 kr

    8 mars kl 19:37
  • 5145 Skulptur
    Utrop: 500 - 800 kr

    8 mars kl 18:01
  • 5096 Skulptur
    Tigerunge, Porslin. Höjd: 40 cm
    Utrop: 800 kr
    Aktuellt bud: 900 kr

    8 mars kl 20:54
  • 5360 Skulptur i glas
    Skruf, på träsockel. Höjd: 34 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    8 mars kl 19:02
  • 5084 Skulpturer
    2 st, Gustavsberg. Höjd: 5. 5
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    8 mars kl 19:44
  • 5059 Skulpturer
    Ett par, Kina. Höjd: 26cm
    Utrop: 300 - 600 kr

    8 mars kl 20:20
  • 5112 Teckning
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 18:59
  • 2042 Torrnål
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:43
  • 2012 Torrnålsgravyr
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:09
  • 2049 Träsnitt
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 600 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:05
  • 2046 Träsnitt
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:40
  • 5127 Träsnitt
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:42
  • 5514 Träsnitt
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:40
  • 2048 Träsnitt
    Utrop: 300 - 600 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:34
  • 2037 Träsnitt
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:09
  • 2047 Träsnitt
    Utrop: 700 - 1.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:46
  • 2005 Träsnitt
    Utrop: 300 - 800 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:27
  • 5566 Träsnitt
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    8 mars kl 19:48
  • 4050 Tryck
    Utrop: 100 - 500 kr

    8 mars kl 18:10
  • 5172 Väggrelief
    Gips, med metallram. Höjd: 30 cm
    Utrop: 500 - 800 kr

    8 mars kl 18:50
  • Metropol Tipsar
  • 2046 Träsnitt
    Utrop: 1.500 - 2.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:40
  • 2001 Färgserigrafi
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 1.400 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:16
  • 2006 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.600 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 20:01
  • 2036 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:51
  • 2044 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:41
  • 2003 Affisch
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.300 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:23
  • 2043 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 19:01
  • 2017 Blandteknik
    Utrop: 1.500 kr
    Aktuellt bud: 1.200 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:57
  • 2015 Färglitografi
    Utrop: 3.600 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    om tre veckor
    22 mars kl 18:54