KONST
1019 Skulptur
Kay Bojesen (1886-1958), Danmark. Eneret, Elefant, vridbart huvud, bemålat trä, etikettmärkt. Längd: 17 cm. Höjd: 13 cm
Utrop: 8.000 kr
Aktuellt bud: 25.500 kr
29 april kl 18:19
4237 Akvarell
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 18:17 -
5050 Akvarell
Utrop: 300 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 20:26 -
5280 Akvarell
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:17
5277 Akvarell
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 19:49 -
1005 Akvarell
Utrop: 4.000 kr
29 april kl 20:06 -
1008 Akvarell
Utrop: 4.000 kr
29 april kl 18:49
5268 Akvarell
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 150 kr
29 april kl 19:01 -
5012 Akvarell
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:52 -
5088 Akvarell
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 20:07
1026 Akvarell
Utrop: 8.000 kr
Aktuellt bud: 5.000 kr
29 april kl 19:24 -
5065 Akvareller
Utrop: 800 kr
29 april kl 19:12 -
5086 Akvareller
Utrop: 600 kr
29 april kl 19:56
1012 Oljemålning
Urszula Broll (1930-2020), Polen. Signerad a tergo på etikett, 1960. Olja på duk, 100x70 cm, yttermått inklusive ram: 103x72 cm
Utrop: 30.000 kr
29 april kl 20:25
5376 Blandteknik
Utrop: 800 kr
29 april kl 19:55 -
4101 Blandteknik
Utrop: 700 kr
29 april kl 18:49 -
4098 Blandteknik
Utrop: 500 kr
29 april kl 18:31
4097 Blandteknik
Utrop: 500 kr
29 april kl 18:30 -
4096 Blandteknik
Utrop: 500 kr
29 april kl 18:24 -
5074 Blandteknik
Utrop: 300 kr
29 april kl 19:13
5090 Blandteknik
Utrop: 300 kr
29 april kl 20:25 -
5093 Blandteknik
Utrop: 500 kr
29 april kl 18:35 -
5157 Blandteknik
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:33
5272 Blandteknik
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:33 -
4105 Blandteknik / ..
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:13 -
5098 Blyerts
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:54
1020 Skulptur
Kay Bojesen (1886-1958), Danmark. Eneret, elefant, vridbart huvud, bemålat trä, Längd: 17 cm. Höjd: 13 cm
Utrop: 5.000 kr
Aktuellt bud: 15.500 kr
29 april kl 20:06
5099 Blyerts
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:05 -
5276 Collage
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 19:10 -
1001 Collage
Utrop: 6.000 kr
29 april kl 18:53
5194 Dalahäst
modell äldre. Längd: 20 cm, höjd: 21 cm
Utrop: 300 kr
29 april kl 19:55 -
4114 Etsning
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:16 -
2048 Etsning
Utrop: 700 kr
29 april kl 18:26
5313 Etsning
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:04 -
5051 Etsning
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:11 -
5010 Etsning
Utrop: 600 kr
29 april kl 19:10
5011 Etsning
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:58 -
5091 Etsning
Utrop: 300 kr
Aktuellt bud: 700 kr
29 april kl 18:11 -
5289 Etsning
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 20:25
1021 Oljemålning
Utrop: 20.000 kr
29 april kl 18:05
5205 Etsningar
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:36 -
5054 Etsningar
Utrop: 500 kr
29 april kl 18:29 -
5294 Etsningar
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:48
5342 Etsningar
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 19:11 -
5341 Etsningar
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:16 -
4271 Etsningar
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:04
2089 Färgetsning
Utrop: 700 kr
29 april kl 18:52 -
5300 Färgetsning
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:18 -
4270 Färglitografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:01
5298 Färglitografi
Utrop: 600 kr
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:50 -
5307 Färglitografi
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:38
1014 Oljemålning
Staffan Hallström (1914-1976), Sverige. Vinterlandskap. Signerad, daterad -51. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Utrop: 18.000 kr
29 april kl 18:54
5299 Färglitografi
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 700 kr
29 april kl 18:03 -
5304 Färglitografi
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:22
2019 Färglitografi
Utrop: 3.000 kr
Aktuellt bud: 2.000 kr
29 april kl 20:13 -
5208 Färglitografi
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 20:53 -
5207 Färglitografi
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:34
5212 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 18:07 -
5211 Färglitografi
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:54 -
2002 Färglitografi
Utrop: 700 kr
29 april kl 20:26
5360 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 19:46 -
2077 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 19:45 -
5130 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 18:25
1016 Oljemålning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. "Från trädgården. Signerad a tergo, daterad 1961. Utställd på Waldemarsudde 2004. Olja på duk, 22x20 cm, yttermått inklusive ram: 25x23 cm
Utrop: 10.000 kr
Aktuellt bud: 7.400 kr
29 april kl 19:08
2073 Färglitografi
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:40 -
5077 Färglitografi
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:01 -
5078 Färglitografi
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:55
5371 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 600 kr
29 april kl 19:41 -
5296 Färglitografi
Utrop: 300 kr
29 april kl 20:08 -
5390 Färglitografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:50
2016 Färglitografi
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:41 -
4180 Färglitografi
Utrop: 700 kr
29 april kl 18:34 -
4236 Färglitografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 18:12
5391 Färglitografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:51 -
5361 Färglitografi
Utrop: 3.000 kr
Aktuellt bud: 2.600 kr
29 april kl 20:41 -
2083 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 19:43
1004 Oljemålning
Pelle Åberg (1909-1964), Sverige. "Uppställning av brännvinsflaskor och tilltugg", Monogramsignerad. Olja på pannå, 62x41 cm, yttermått inklusive ram: 66x56 cm
Utrop: 8.000 kr
29 april kl 18:19
2081 Färglitografi
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:31 -
2070 Färglitografi
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 350 kr
29 april kl 18:53 -
5384 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 19:51
5382 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 18:54 -
5373 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 19:43 -
5374 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 18:18
5370 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 18:54 -
5369 Färglitografi
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 20:14 -
2069 Färglitografi
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 18:34
2030 Färglitografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:30 -
4093 Färglitografi
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 18:06 -
5312 Färglitografi
Utrop: 300 kr
29 april kl 18:21
2084 Serigrafi
Utrop: 7.000 kr
29 april kl 19:43
2045 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 19:33 -
2051 Färglitografi
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:33 -
2036 Färglitografi
Utrop: 3.000 kr
29 april kl 19:48
2043 Färglitografi
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 19:00 -
4234 Färglitografi
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 18:03 -
5055 Färglitografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:50
2017 Färglitografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:43 -
5175 Färglitografi
Utrop: 1.600 kr
29 april kl 18:45 -
5383 Färglitografi
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:56
5302 Färglitografi
Utrop: 300 kr
29 april kl 18:59 -
5305 Färglitografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:08 -
5303 Färglitografi
Utrop: 300 kr
29 april kl 20:41
1006 Oljemålning
Utrop: 8.000 kr
Aktuellt bud: 5.200 kr
29 april kl 18:32
5311 Färglitografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:11 -
2031 Färglitografi
Utrop: 700 kr
Aktuellt bud: 300 kr
29 april kl 20:30 -
5174 Färglitografi
Utrop: 800 kr
29 april kl 20:26
5187 Fotoramar
6 st, trä och metall, 17-25 cm
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 150 kr
29 april kl 19:36 -
5293 Gouache
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:49 -
5314 Grafiska blad
8 st, diverse. Signerade, oramade lösa blad
Utrop: 600 kr
29 april kl 19:36
2047 Grafiskt blad
Utrop: 6.500 kr
29 april kl 19:33 -
5163 Grafiskt blad
Utrop: 600 kr
29 april kl 19:08 -
5378 Grafiskt blad
Utrop: 800 kr
Aktuellt bud: 600 kr
29 april kl 20:52
2076 Grafiskt blad
Utrop: 700 kr
29 april kl 20:02 -
2075 Grafiskt blad
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:56 -
2074 Grafiskt blad
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:45
1026 Akvarell
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Vinterlandskap med björkar. Signerad, daterad 1932, med dedikation. Akvarell / gouache, bildmått: 24x35 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop: 8.000 kr
Aktuellt bud: 5.000 kr
29 april kl 19:24
4070 Grafiskt blad
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:30 -
5195 Ikon
1900-tal, 26x22 cm
Utrop: 800 kr
29 april kl 20:07 -
2103 Kopparstick
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 150 kr
29 april kl 18:36
5103 Kopparstick
Stockholm, yttermått inklusive ram: 38x90cm
Utrop: 300 kr
29 april kl 20:48 -
5318 Litografi
Utrop: 300 kr
29 april kl 19:50 -
5269 Litografi
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:22
2095 Litografi
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 19:34 -
4033 Litografi
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:00 -
5073 Litografi
Utrop: 300 kr
29 april kl 20:57
5076 Litografier
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 300 kr
29 april kl 18:14 -
2068 Litografisk af..
Utrop: 700 kr
29 april kl 18:11 -
1015 Oljemålning
Utrop: 6.000 kr
29 april kl 20:51
1013 Oljemålning
Helge Linden (1897-1961), Sverige. "Nattkaj, Umeå". Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 57x67 cm
Utrop: 6.000 kr
Aktuellt bud: 5.000 kr
29 april kl 20:04
5013 Oljemålning
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 18:17 -
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 20:11 -
Utrop: 5.000 kr
29 april kl 19:50
1003 Oljemålning
Utrop: 5.000 kr
29 april kl 19:41 -
1038 Oljemålning
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 20:16 -
1037 Oljemålning
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 19:44
1031 Oljemålning
Utrop: 5.000 kr
29 april kl 20:17 -
5079 Oljemålning
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 20:45 -
5030 Oljemålning
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 19:54
1007 Oljemålning
Utrop: 5.000 kr
29 april kl 18:57 -
5290 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:38 -
9043 Oljemålning
Utrop: 700 kr
Aktuellt bud: 300 kr
29 april kl 18:52
1022 Oljemålning
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, badare. Olja på pannå, 87x102 cm, yttermått inklusive ram: 83x118
Utrop: 8.000 kr
Aktuellt bud: 5.000 kr
29 april kl 20:53
5291 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:37 -
1016 Oljemålning
Utrop: 10.000 kr
Aktuellt bud: 7.400 kr
29 april kl 19:08 -
5292 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:42
4183 Oljemålning
Utrop: 700 kr
Aktuellt bud: 300 kr
29 april kl 18:42 -
1021 Oljemålning
Utrop: 20.000 kr
29 april kl 18:05 -
1032 Oljemålning
Utrop: 4.000 kr
29 april kl 20:14
5109 Oljemålning
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 18:18 -
5108 Oljemålning
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 19:49 -
1013 Oljemålning
Utrop: 6.000 kr
Aktuellt bud: 5.000 kr
29 april kl 20:04
5275 Oljemålning
Utrop: 800 kr
29 april kl 20:29 -
5206 Oljemålning
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:23 -
5066 Oljemålning
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:26
2047 Grafiskt blad
Annika Elisabeth von Hausswolff (f. 1967), Sverige. Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Utrop: 6.500 kr
29 april kl 19:33
5067 Oljemålning
Utrop: 800 kr
29 april kl 19:03 -
1006 Oljemålning
Utrop: 8.000 kr
Aktuellt bud: 5.200 kr
29 april kl 18:32 -
3120 Oljemålning
Utrop: 700 kr
29 april kl 20:24
5255 Oljemålning
Utrop: 800 kr
29 april kl 20:35 -
5150 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:30 -
4238 Oljemålning
Utrop: 700 kr
29 april kl 18:18
1022 Oljemålning
Utrop: 8.000 kr
Aktuellt bud: 5.000 kr
29 april kl 20:53 -
5071 Oljemålning
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 20:36 -
5101 Oljemålning
Utrop: 800 kr
Aktuellt bud: 500 kr
29 april kl 19:58
4159 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:49 -
5004 Oljemålning
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:49 -
5416 Oljemålning
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:47
1011 Skulptur
Tomas Almberg (f. 1936), Sverige. Brons, träsockel. Signerad. Höjd: 40 ink sockel (4 cm)
Utrop: 8.000 kr
29 april kl 19:50
5005 Oljemålning
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 20:13 -
1038 Oljemålning
Utrop: 2.000 kr
29 april kl 19:55 -
5278 Oljemålning
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 300 kr
29 april kl 19:49
4081 Oljemålning
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:08 -
4410 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:07 -
5377 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:22
5295 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:20 -
5094 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:35 -
5089 Oljemålning
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 18:35
4079 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 18:55 -
5015 Oljemålning
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:39 -
1004 Oljemålning
Utrop: 8.000 kr
29 april kl 18:19
1018 Skulptur
Utrop: 6.000 kr
29 april kl 20:38
5379 Oljemålning
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 19:04 -
4050 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:10 -
4051 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:13
5075 Oljemålning
Utrop: 300 kr
Aktuellt bud: 100 kr
29 april kl 19:57 -
5274 Oljemålning
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:50 -
5072 Oljemålning
Utrop: 600 kr
29 april kl 18:12
1014 Oljemålning
Utrop: 18.000 kr
29 april kl 18:54 -
5080 Oljemålning
Utrop: 2.200 kr
29 april kl 20:14 -
1012 Oljemålning
Utrop: 30.000 kr
29 april kl 20:25
5014 Pastell
Utrop: 800 kr
29 april kl 20:11 -
5084 Reliefplatta
metall, Susanna i badet, 11x16 cm
Utrop: 300 kr
29 april kl 18:41 -
5064 Relieftavla / ..
Utrop: 800 kr
29 april kl 20:53
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, Monogramsignerad. Olja på duk, 53x71 cm, yttermått inklusive ram: 64x83 cm
Utrop: 6.000 kr
29 april kl 20:51
2084 Serigrafi
Utrop: 7.000 kr
29 april kl 19:43 -
2035 Serigrafi
Utrop: 4.000 kr
29 april kl 20:01 -
5037 Skulptur
+ kartusch, metall och trä. Höjd: 13-16 cm
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:19
1025 Skulptur
Utrop: 3.000 kr
Aktuellt bud: 2.000 kr
29 april kl 19:15 -
5142 Skulptur
Utrop: 800 kr
Aktuellt bud: 500 kr
29 april kl 18:35 -
4140 Skulptur
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:14
5191 Skulptur
Utrop: 1.000 kr
29 april kl 20:14 -
5022 Skulptur
Fågel, stengods. Längd: 10 cm. Höjd: 7 cm
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:52 -
5192 Skulptur
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 18:22
5273 Skulptur
Utrop: 1.500 kr
29 april kl 19:16 -
2015 Skulptur
Utrop: 2.000 kr
om en månad
20 maj kl 18:26 -
2008 Skulptur
Utrop: 1.500 kr
om en månad
20 maj kl 18:15
1001 Collage
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Monogramsignerad, "spegelbild 1". Bladets mått: 26x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x53
Utrop: 6.000 kr
29 april kl 18:53
4404 Skulptur
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 350 kr
29 april kl 19:45 -
1019 Skulptur
Utrop: 8.000 kr
Aktuellt bud: 25.500 kr
29 april kl 18:19 -
1020 Skulptur
Utrop: 5.000 kr
Aktuellt bud: 15.500 kr
29 april kl 20:06
5266 Skulptur
Lergods. Höjd: 34 cm
Utrop: 600 kr
29 april kl 19:48 -
2006 Skulptur
Utrop: 3.000 kr
om en månad
20 maj kl 18:06 -
4286 Skulptur
Marmor, tvådelad. Höjd: 24 cm inkl sockel
Utrop: 700 kr
29 april kl 20:44
1018 Skulptur
Utrop: 6.000 kr
29 april kl 20:38 -
4208 Skulptur
Tjur, mässing. Längd: 20 cm
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 250 kr
29 april kl 19:35 -
1011 Skulptur
Utrop: 8.000 kr
29 april kl 19:50
5140 Skulptur
Victoriansk, man på häst, 36x25 cm
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:30 -
5386 Skulpturer
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 350 kr
29 april kl 18:26 -
4346 Skulpturer
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:14
1031 Oljemålning
Axel Peter (1863-1942), Sverige. Signerad, daterad 1917, Stilleben. Olja på duk, 80x80 cm, yttermått inklusive ram: 94x94 cm
Utrop: 5.000 kr
29 april kl 20:17
5263 Skulpturer
4 st, Afrikana. Höjd: 18-22 cm
Utrop: 500 kr
29 april kl 19:28 -
5125 Skulpturer
5 delar, Afrika. Höjd: 5-26cm
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:11 -
3213 Teckning
Utrop: 700 kr
29 april kl 20:17
5199 Tidskrifter
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 1.200 kr
29 april kl 20:29 -
5201 Torrnålsetsning
Utrop: 3.000 kr
29 april kl 20:33 -
5288 Torrnålsgravyr
Utrop: 500 kr
29 april kl 18:02
5351 Torrnålsgravyrer
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:57 -
5349 Torrnålsgravyrer
Utrop: 600 kr
29 april kl 20:10 -
5007 Träsnitt
Utrop: 800 kr
29 april kl 20:17
5006 Träsnitt
Utrop: 800 kr
29 april kl 19:43 -
5009 Träsnitt
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:08 -
5008 Träsnitt
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:43
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, daterad 72, "Arctic Endeavour Halifax. NS". Akvarell, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm
Utrop: 4.000 kr
29 april kl 18:49
5016 Väggrelief
Utrop: 500 kr
29 april kl 20:38 -
4142 Väggskulptur
Utrop: 700 kr
29 april kl 19:15
- Metropol Tipsar
5175 Färglitografi
Utrop: 1.600 kr
29 april kl 18:45 -
5199 Tidskrifter
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 1.200 kr
29 april kl 20:29 -
2015 Skulptur
Utrop: 2.000 kr
om en månad
20 maj kl 18:26
5080 Oljemålning
Utrop: 2.200 kr
29 april kl 20:14 -
1038 Oljemålning
Utrop: 2.000 kr
29 april kl 19:55 -
1037 Oljemålning
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 19:44
2036 Färglitografi
Utrop: 3.000 kr
29 april kl 19:48 -
1038 Oljemålning
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 20:16 -
5201 Torrnålsetsning
Utrop: 3.000 kr
29 april kl 20:33