KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109012
*
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2021
kl 19:42:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/8 23:50:48
1
1.000 kr
5/8 20:50:24
2
1.100 kr
7/8 22:14:12
3
1.300 kr
9/8 19:05:33
4
1.500 kr
9/8 19:13:03
5
Vinnande bud
9/8 19:13:53
4
1.700 kr
9/8 19:13:53
5
1.800 kr (Budbetjänt)
9/8 19:14:14
4
2.000 kr
9/8 19:14:14
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/8 23:50:48 | 1 | 1.000 kr |
5/8 20:50:24 | 2 | 1.100 kr |
7/8 22:14:12 | 3 | 1.300 kr |
9/8 19:05:33 | 4 | 1.500 kr |
9/8 19:13:03 | 5 | Vinnande bud |
9/8 19:13:53 | 4 | 1.700 kr |
9/8 19:13:53 | 5 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
9/8 19:14:14 | 4 | 2.000 kr |
9/8 19:14:14 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37