KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109012
*
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2021
kl 19:42:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/8 23:50:48
1
1.000 kr
5/8 20:50:24
2
1.100 kr
7/8 22:14:12
3
1.300 kr
9/8 19:05:33
4
1.500 kr
9/8 19:13:03
5
Vinnande bud
9/8 19:13:53
4
1.700 kr
9/8 19:13:53
5
1.800 kr (Budbetjänt)
9/8 19:14:14
4
2.000 kr
9/8 19:14:14
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
8364 Oljemålning
1800-tal, Kreatur. Signerad. Olja på duk, 17x24 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:25
-
8024 Oljemålning
Alessandro Rhodin (1897-1971), Sverige. Skånegård...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:31
-
8408 Oljemålning
August Malmström (1829-1901), Kustmotiv. Signerad...//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:41
-
8367 Oljemålning
August Sedelin (1850-1910), Sverige. Jaktmotiv. Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:44
-
8260 Oljemålning
Birger Birger-Ericson (1904-1994), Sverige. Signer..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:09
-
8183 Oljemålning
Bo von Schwerin (1881-1940), Sverige. Drottninghol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:32
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1410 9012
Oljemålning
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/8 23:50:48 | 1 | 1.000 kr |
5/8 20:50:24 | 2 | 1.100 kr |
7/8 22:14:12 | 3 | 1.300 kr |
9/8 19:05:33 | 4 | 1.500 kr |
9/8 19:13:03 | 5 | Vinnande bud |
9/8 19:13:53 | 4 | 1.700 kr |
9/8 19:13:53 | 5 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
9/8 19:14:14 | 4 | 2.000 kr |
9/8 19:14:14 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommor blomsterstilleben blomstilleben linnea larsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben syrener i vas
-
8364 Oljemålning
1800-tal, Kreatur. Signerad. Olja på duk, 17x24 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:25 -
8024 Oljemålning
Alessandro Rhodin (1897-1971), Sverige. Skånegård...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:31 -
8408 Oljemålning
August Malmström (1829-1901), Kustmotiv. Signerad...//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:41
-
8367 Oljemålning
August Sedelin (1850-1910), Sverige. Jaktmotiv. Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:44 -
8260 Oljemålning
Birger Birger-Ericson (1904-1994), Sverige. Signer..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:09 -
8183 Oljemålning
Bo von Schwerin (1881-1940), Sverige. Drottninghol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:32