Föremål som liknar

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6336 Ljuslykta
    Såld: 900 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 1005 Byrå
    Såld: 6.600 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6029 Matta
    Gallerimodell, Orientalisk, 340x84
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6771 Matta
    Orientalisk, Sarab, 150x110 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6596 Tesil
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6648 Oljemålning
    Gunnel Bohman, Signerad. Olja på duk, 50x40, oramad
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026