Föremål som liknar
6771 Matta
Orientalisk, Sarab, 150x110 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6596 Tesil
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 januari 2026
6648 Oljemålning
Gunnel Bohman, Signerad. Olja på duk, 50x40, oramad
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6346 Kökshanddukar
18 st, linne, med monogrambrodyr, vita
Såld: 450 kr
Såldes den 12 januari 2026
6616 Röllakan
Signerad DL, 145x200 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6585 Mugg
Såld: 2.800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6773 Matta
Kelim, gallerimodell. Längd: 195. Cm, bredd: 71 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6504 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6317 Dörrstopp
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026