Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Holm


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 7126 Gafflar
    Sex st. Silver, "Franska Liljan", 1810-tal, Erik A..//
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7012 Sidobord
    Kerstin Hörlin-Holmquist (1925-1997), Sverige. NK ..//
    Såld: 1.800 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7168 Tusch
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6303 Akvarell
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6023 Kruka
    Bornholm, Danmark, Dekor av frukter, keramik. Höjd..//
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6555 Hatt
    ”Bicorn” Ericsson, Stockholm, i ask. Längd: 50 (ask)
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 12 januari 2026




Ladda ner broschyr