Föremål som liknar Holm
7126 Gafflar
Såld: 7.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7012 Sidobord
Såld: 1.800 kr
Såldes den 19 januari 2026
7168 Tusch
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6303 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6023 Kruka
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6555 Hatt
”Bicorn” Ericsson, Stockholm, i ask. Längd: 50 (ask)
Såld: 1.500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6650 Bestickuppsätt..
Såld: 20.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6778 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6053 Ljusstake
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 december 2025