5179 LITOGRAPH
Sold: SEK 300
Sold den 15 december 2025 -
1293 LITOGRAPH IN C..
Efter G Braque, signerad i trycket, 23x33,
Sold: SEK 100
Sold den 17 maj 2010 -
7325 LITOGRAPH IN C..
Efter G Braque, signerad i trycket, 22x33,
Sold: SEK 100
Sold den 3 maj 2010
5292 LITOGRAPH IN C..
G Braque, ej sign eller numrerad, 33x28
Sold: SEK 750
Sold den 23 maj 2005