MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 17514099

nr 1751 4099

Sekretär

1700-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höjd: 115 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:24:54