ART / Lithographs / Litograph in colors 13778133
nr 1377 8133
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Olle Olsson Hagalund (1904-1972), Sweden. Signed, numbered 177/300, strandvägen. Subject: 37x45, yttermått inklusive ram: 48x69cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 177/300, strandvägen. Motivet: 37x45, yttermått inklusive ram: 48x69cm
Olle Olsson Hagalund, born 1904, dead 1972, Swedish painter.
800
SEK 500
Monday February 8 2021
at 20:32:52
3/2 21:58:34
Olle Olsson Hagalund
Read more about Olle Olsson Hagalund