KONST / Litografier / Grafiskt blad 13955009
nr 1395 5009
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Ängel". Signerad, numrerad 22/100. Motivet: ca 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 35x28 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:35:18