FURNITURE / Tables / Sminkbord 5762551

nr 576 2551

Sminkbord

Lenght: ()

NK 30/40-tal, längd: 100, djup: 50, höjd: 142

Condition: slitage

Withdrawn

Monday April 6 2009
at 18:33:36